Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

atka 136

Som na vazkach ci to za to stoji ake su realne vysledky takejto liecby.Chcela som vediet ci ma niekto skusenosti a uspesne vyliecenie sa z rakoviny alternativnou liecbou,lebo internet je toho plny a uz sa v tom stracam.Kazdy pise iny postup inu dietu a neviem comu mam verit.Ono sa vravi ze topiaci sa aj slamky chyta aj v mojom pripade to tak je.

atka 136

Vdaka niesom na facebooku aj preto som skusila tuto stranku ci nahodou tu nebude niekto co sa takymto sposobom vyliecil alebo jeho znamy pribuzny...Este upresnim ze sa jedna o rakovinu tumor krcka maternice a maternica kontury zvacsene lymfaticke uzliny zvacsene zatial metastazy niesu.

Sedmi_kraska

neviem či si na facebooku, ale tam je viacero skúpín, ktoré sa venujú surovej strave, alternatívnym liečbam a sú tam aj ludia, ktorí sa vyliečili . toto je jedna z nich www.facebook.com

toto je druhá
www.facebook.com

a nakoniec stránka vitarian.cz ....tam nájdeš takisto skúsenosti :) držím palce