Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

RNG

Inac metastazy, tj oddelovanie buniek z nadorov a roznesenie po tele inde, kde zacnu nove nadory zavisi len od kolagenovej striktuty, tj nosnej konstrukcie v tele. Ked je pevna, tak sa nemozu rakovinne bunky z nej uvolnovat.
Na upevnenie kolagenovej struktury treba brat vyssie davky vitaminu C(5-10 gramov) a aminokyselinu L cystein aspon 2 gramy denne. Pomahaju aj L arginine a L ornitine. Viac o tom a roznych inych problemoch s dnesnou medicinou najdete napr na prednaske dr Rath, sice dlhej ale velmi informativnej
www.youtube.com

atka 136

Alicia na mojom mieste by si urcite necakala kym by mama mala metastazy a uz by bolo pozde nieco vobec robit.Pochop ze na slovensku mi nikto nevedel poradit ohladom liecby rakoviny krcka maternice kedze kazda rakovina je ina a ja ako laik ju neviem liecit alternativne.Ano chemo je svinstvo to vsetci vieme,ale som presvedcena ze zdrave telo sa vysporiada s tym jedom a ked mu dodas latky na to potrebne.A ist do mexica sa mi neda dat mamu liecit.

RNG

atka, zialbohu to co som povodne navrhol bolo vsetko treba brat naraz a najmenej v tych davkach, co som odporucil. A popritom aj mnoho ineho pomocneho, lebo tie tri su len zakladne, bez ktorych aj ked nador znicis, rakovina sa velmi rychlo vrati spat.
Drzim ti palce, nech sa mamicke dari.

atka 136

Alicia chcem ti napisat v skratke aby si bola v obraze mamke som tie doplnky nedavala vsetky naraz,v teme som chcela hlavne pocut nazor ci niekto pozna niekoho kto sa takto vyliecil z rakoviny pomocou prirody mna nezaujimaju internetove pribehy ja som chcela realnych ludi ich blizkych.Mame sa stav nezhorsil z vyzivovych doplnkov ale zrejme ochorenie progresovalo a my sme uz nemohli cakat,na slovensku nieje bohuzial klinika kde by liecili alterbativne.Mama mala dneska poslednu chemosku zvladla ich super,ziadne zvracanie aj vlasy jej ostali nic nevypadalo.Ja niesom konfliktny typ mna len hnevalo ked si ma osocovala ohladom temy to sa ma velmi dotklo...ale beriem kazdy sme nejaky.Dakujem vsetkym za vsetky prispevky

llek

Alicia, ty mas akoze patent na rozum? Keby si sem chodila skutocne s cielom niekomu pomoct, tak by si uz aspon zakladatelke temy Atke dala pokoj. Ona zalozila temu, tak je slusne brat na nu ohlad. Ona je ta co sa v tejto teme trapi kvoli mame. Ak by si dobre citala, tak po na liecbe CHT a RT sa jej mamtke polepsilo a znasa to dobre. Bud tolerantna a akceptuj to. Nie je to tvoja mama. Kazdy na z nas ma pravo na svoj nazor a ma pravo ho aj slusnou formou vyjadrit, s tym neurobis nic. Absolutna pravda neexsituje, ani jediny spravny nazor. Dolezite je vediet sa pre nieco rozhodnut a to je potom to spravne pre daneho jedinca. Pani sa nakoniec rozhodla pre liecbu CHT a RT a jej stav sa zlepsil. Tak ju nebudeme my presviedcat, ze sa rozhodla zle.Keby sa jej polepsilo na Graviole, tak by to povazovala za spravne a tak by sa aj liecila.

alicia

nadejka,
žiadne otázky som nepostrehla, ale postrehla som to, že aj moje príspevky boli vymazané.

odpovedam,
dávam ti za pravdu, Atkin posledný príspevok som zle pochopila,tak je dobre že tú chemoterapiu mamka dobre zvláda.
Ale ona ma tiež lichotivo nenazvala.
Keď urobím chybu priznám ju.

koceľ, to bol preklep. Ty o čom píšeš prosím? Okrem toho že stále vŕtaš do RNG? Najviac ma naštvalo, keď si ho v príspevku na predošlej strane vyzval naivne" RNG tak napíš ako sa lieči rakovina." Pritom táto téma tu už rezonuje roky, RNG tu popísal nespočetné množstvo príspevkov na túto tému a ty to dobre všetko zrejme vieš,ak vieš o téme s vitamínom C. A iste aj vieš že RNG pochádza zo Slovenska.

Nadejka

Alicia vzdy citas len tak ,ako ti to vyhovuje,spravne to pochopila odpovedam pretoze atkinej maminke sa stav zhorsil po uzivani doplnov a vtedy sa rozhodla,ze nemoze dalej hazardovat s maminkinym zdravim a rozhodli sa ist do nemocnice.Uistujem ta ,ze chemo zvlada dobre.Ci ty tomu veris álebo neveris, tvoja vec, len vzdy si najdes len to, co ti vyhovuje.Zvlastne na tom je, ze ked som ti v prispevkoch polozila par otazok nikdy si na ne neodpovedala a boli aj rychlo vymazane.

odpovedam

alicia, atka nepise, ze po brani chemo sa stav jej mamky zhorsil. to pisala o stave po uzivani doplnkov. az nasledne sli na chemo.