Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

rozprávka

RNG: Zaujímalo by ma čo skúmajú na Slovenskej akadémii vied. Unikajú výsledky ich snaženia. Spomínam si len na kurenece vo vesmíre.

RNG

Ovecka medaj sa vysmiat, ked sa chces so mnou porovnavat. Ja som robil ako vedecky pracovnik na Akademii vied uz v roku 1968 a ucil na univerzite v rokoch 69 az 71, odkial som odisiel do vyroby a podnikania, lebo to bolo pre moju financnu buducnost ovela vyhodnejsie. A co sa tyka tych znova a znova spominanych 70% vyliecenia rakovin, to su cisla vycicane z prsta.
Aj velmi optimisticka statistika napr z UK ukazuje cosi uplne inaksie, pozri na
publications.cancerresearchuk.org a klikni si tam na
Download publication
Aj tie statistiky su vyrobene lekarmi, ktori casto diagnozuju a operuju aj neexistujuce rakoviny, ako to urobili aj na mojej zene
A ludi, co umru na rozne choroby zo znicenej imunity a zlyhania ustrojov poskodenych chemoterapiou z tejto statistiky jednoducho vymazu. Takze skutocnost je ovela horsia.

0vecka

2 ivka ale ake vedomosti? ked na jeho postupy sa robili studie a nepotvrdili ziadny ucinok? akoze nieco moze fungovat to nehovorim ale myslim ze rakovina nieje vec kde mozeme "skusat a experimentovat"

Ivka 1

Aťka verím,že ste na správnej ceste a želám mamičke skoré uzdravenie. Prepáč im tie vzájomné napádania, bohužiaľ tak sa často zvrhne viacero tém a zrazu sa diskutuje nie o zdravotných ťažkostiach a ako sa dá pomôcť ale o diskutujúcich alebo zakladateľoch témy.

Ivka 1

Nuž nech si verí každý svojmu. Právo napísať svoj názor má každý na tomto fóre. Myslím,že RNG vo vedomostiach tu nesiaha nikto ani po kotníky ale riaďte sa vlastnými teóriami.Ten kto hľadá spôsoby,ako sa dá pomôcť prírodnou medicínou , verí,že mu to pomôže. Ten,kto hľadá dôvody ,že to nepomáha ,verí,že to nepomôže.Pomôcť sa dá len tomu,kto to naozaj chce. Nikomu sa nedá pomôcť proti jeho vôli a presvedčeniu.Denne sa stretávam s ľuďmi, ktorí začínali liečbu onkologických ochorení iba chemoterapiou a rádioterapiou. To je prvé,do čoho vkladajú svoje nádeje na vyliečenie ale opak je pravdou. Niekde sa ešte dá pomôcť prírodnou medicínou k zlepšeniu ochorenia a niekde k dôstojnému koncu bez bolesti.Všetko má byť pod dohľadom odborníkov-lekárov,či už v oblasti liečby chemoterapiou alebo v oblasti prírodnej medicíny.

atka 136

Alicia uz nevyryvajstale koly tomu aku temu som zalozila.Tu temu som zalozila lebo som chcela pocut nazory ci sa tak niekto vyliecil a ci sa da tak znicit nador,bohuzial zdravotny stav sa mame zhorsil a museli sme ist do nemocnice a este ak nam davaju vysoku sancu na vyliecenie tak nebudem riskovat mamin zivot,ale to ty tazko pochopis.Ja dakujem vsetkym kto prispel za nazory ci uz pozitivne alebo aj tie negativne.

0vecka

pokial viem tak tato tema bola zalozena na to aby pomohla zakladatelke zohnat info o alternativnej liecbe rakoviny...podla mna najdolezitejsie info je ze alternativna liecba nefunguje a je nanajvys nerozumne do toho ist ak nam medicina dava 70% sancu. Ak by mala sancu 1% tak ok proste uz sa to viac pokazit neda, ale ist radsej na alternativu so sancou 70% je prakticky samovrazda/vrazda...

ako som tu tiez spominal na vela alternativnych postupov sa robili studie a aj som tu o nich postoval link.

inak nejako diskutovat s RNG nema zmysel on hovori ze vsetci lekari sveta sa spikli aby sme boli chori no mne sa ta sanca zda minimalna jemu vysoko pravdepodobna si myslim ze skor o tom by sme sa mohli hadat a rozoberat mechanizmy ako by sa dal takyto komplot spravit. proste cela medicina by v tom pripade bola klamstvo a kazda jedna studia by musela byt dodatocne falsovana prepisovane udaje atd...o tom kolko ludi by do toho bolo namocenych ani nehovorim. A treba spomenut ze medicina nieje jedina oblast kde su taketo konspiracne teorie samozrejme aj fyzika biologia ekonomia dejepis... pri tej ekonomii by som povedal ze ok lebo tam sa fakt nazory lisia a neda sa nic jednoznacne povedat...

sam mam fyzikalne vzdelanie (asi podobne ako rng) a viem ze argumenty fyzikalnych konspiracii (perpetum mobile atd) su jednoducho smiesne...

a opakujem pri kazdej alternative by malo byt spomenute ake dokazy existuju na podporu toho tvrdenia a co na to hovori medicina ci sa napr nerobila studia ako to bolo aj pri vitamine C a nezaznamenala ziadny uspech...

alicia

koceľ,

prestaň už konečne provokovoť RNG.
Ty si negramotný keď nevieš čítať? Zalistuj si. Nechcela som už reagovať,ale ty v jednom kuse len provokuješ, nevieš sa zmestiť do kože?
Tu ktosi písal že RNG má dosť rokov aby sa mohol nad určité veci povzniesť. Vy niektorí koľko máte rokov, aké vzdelanie, čo ste v živote dokázali, že vaše povznesenie je v nedohľadne v úrovni iba tých syntetických názorov a myšlienok.
A keby Atke136 šlo ozaj o chorú matku, tak si založí tému o nej,napr.Ako má pomôcť svojej na rakovinu chorej mamke, ale názov témy je iný.
Keby sa RNG z tejto témy stiahol o čom by ste debatovali? Veď vy ho tu potrebujete.
A nakoniec RNG tu nepíše len pre vás, on píše preto, že to nečítate len vy,ale aj iní ľudia, ktorí sa radi poučia.
"Všetko, čo je podľa prírody, je hodné našej úcty." Cicero

RNG

Ja som o tom pisal na tomto fore aj inde, co si mozes vyhladat aj cez google pod mojim nickom dost. Kvoli tebe to nebudem znova a znova pisat.