tehotenstvo?

Príspevok v téme: tehotenstvo?
veronika123

Ahojte, menstruacia mi meska uz dva tyzdne, pichli mi vyvolavacku, ale este stale som to nedostala. Tri tehotenske testy mi ukazali negativny vysledok. Bola som aj na gynekologii, kde ma lekarka vysetrila len prstami a premackanim brucha, skonstatovala, ze tehotna nie som. Asi koncom marca som mala posledny styk s ex-priatelom, odvtedy som menstruaciu dostala dvakrat, to by uz zrejme zistila, ci som alebo nie som tehotna, nie? Lebo niektore zeny aj menstruuju a cakaju babo. Moze to zistit len prehmatanim prstami? Uistujem sa tym, ze od marca by to bol uz 7 tyzden tehotenstva, to by mi snad zistila, nie? Aj tri testy by to ukazali. A po akej dobe vie lekar zistit tehotenstvo? Teda po pohlavnom styku myslim. Dakujem.

radca

kedy uz prestanu tie myty o tehotenstve??? ved to nieje az take tazske. su toho plene zenske casopisy a na internete je toho mnoho. tehotenstvo by nemalo byt strasiak a kazda zena by sa mala o svojom tele naucit co najviac.

lucynka

prosím vás.. pomôžte mi a zároveň aj poradte... približne 2týždne do zadu som mala s priateľom pohlavný styk.v pondelok minulý týžden mi mala prísť menštruácia ktorá mi však nedošla.. mešká mi týťdeň.spravila som si už 2 testy ktoré boli negatívne... vaječníky ma bolia ako pred príchodom menštruácie.. ale zatiaľ nič.. mám len výtok.môže byť predpokladom že som tehotná??:( pomôžte mi!

anitka

prosim vas otrebujem pomoc..robila som to pocas menstruacie...teda pred jej koncom..ale nestihol sa do mna urobit pretoze mi to vadilo tak sme s tym hned prestali..mozem ostat tehotna??ale vazne uz mi nikto odpovedzte pretoze tu pisem aspon piatykrat a ziadna rada mi nedosla...:o(potrebujem vasu adu mami ani kamaratky sa to opytat nemozem..co by si o mne pomysleli

katty

lasicka - takze tehotenstvo sa skor ani neda zistit??a mne kamoska povedala,ze gynekolog to zisti aj keby si bola v 2ruhom tyzdni..ale to je asi blbost,nie?

roslynn

Chcela by som sa spýtať, na váš seriozný názor (prosím fakt len vážne) čo si myslíte či by som mohla byt tehotna. Milovali sme sa s priatelom mali sme kondom, nevystriekol domna a kondom nebol poškodení aspon viditelne..myslím nebol prasktnutí..alebo tak..na 2 tyzdne nato som mala menstruaciu uplne normálnu ako vždy. Ale dalšia dajak meška neviem čo si o tom mam myslieť dost ma to štve. Lenže umna nie je také neobvykle meškanie..najma ked dlho stresujem a potom nastane klud. Po maturách som nemala 3 mesiace.A teraz som mala skúšky..počas skúšok som ešte mala..a teraz..chcem sa spýtať čo si o tom myslíte..a som dost prechladnutá pijem ženský čaj..aj to to mohlo ovplyvniť

lasicka2

Sandrika5..ked sa nespravil dnu tak otehotniet nemozes...jednoducho aj keby si chcela tak sa to nestane..neni tam ziadna sanca,nemusis sa bat

lasicka2

lekar to vie zistit zhruba v 6 - 9 tyzdni ale jedine za pomoci ultrazvuku..a ked som ja bola tehotna tak 2 testy vysli negativne a 1 pozitivne..

lasicka2

No tak prstami to urcite zistit nemusi...mne to 9 tyzdna doktorka nezistihla tehotenstvo..tiez ma pozerala len prstami a ked som ju po dlhom prehovarani konecne prehovorila nech mi spravi sono,zistila ze som v 9 tyzdni

andy

spala som z kamaratom pred 7tyzdnami,na to mi o 2 dni skor prisli kramy,teraz mi meskaju 5dni.Robila som si testy2krat negativne!mam strasne pocity!v noci neviem spat a stale myslim na toci som tehotna!porate mi!dakujem