tehotenstvo?

Príspevok v téme: tehotenstvo?
veronika123

Ahojte, menstruacia mi meska uz dva tyzdne, pichli mi vyvolavacku, ale este stale som to nedostala. Tri tehotenske testy mi ukazali negativny vysledok. Bola som aj na gynekologii, kde ma lekarka vysetrila len prstami a premackanim brucha, skonstatovala, ze tehotna nie som. Asi koncom marca som mala posledny styk s ex-priatelom, odvtedy som menstruaciu dostala dvakrat, to by uz zrejme zistila, ci som alebo nie som tehotna, nie? Lebo niektore zeny aj menstruuju a cakaju babo. Moze to zistit len prehmatanim prstami? Uistujem sa tym, ze od marca by to bol uz 7 tyzden tehotenstva, to by mi snad zistila, nie? Aj tri testy by to ukazali. A po akej dobe vie lekar zistit tehotenstvo? Teda po pohlavnom styku myslim. Dakujem.

nikushka125335

Ahojte...mam jeden problem a xcela by som poradit......pred tyzdnom som sa vyspala s jednym xalanom.....no po case sme prestali bo sa bal ze mu nahodou nieco ujde....ale bol stale vo mne....a teraz mam srach ci sa moze stat ze by som otehotnela.....a bolo to dost dlho...co ked mu hned na zaciatku nieco uslo...aj ked iba trochu...mam sa coho bat????

sasenka

chalan mi povedal ze ma asi napustil a ja neviem co robit mam 15 rokov a doma ma zabiju ak to zistia pomozte mi prosim...chcem ist ku gynekolgovi ale sama bez rodicov
na ultrazvuk....to mozem?ked som tam ani raz nebola...dakujem odpiste prosim

lenusienka

Veronika, tehotenstvo sa da zistit po 2 tyzdnoch, pretoze sa objavi aj v krvi aj v moci hormon choriongonadotropin- tehotensky hormon. a kedze aj ja som si robila test- v lekarni si pytaj tehotensky s najväsou citlivostou. vela stastia.

veronika123

Ahojte, znovu som tu. Odpovie mi niekto, prosim vas, po akom case po pohlavnom styku vie lekar zistit tehotenstvo?

veronika123

Ahoj Ady, ja som tiez bola v piatok, tiez mi teda pichli v piatok, ale este ziaden vysledok. Ultrazvuk mi nerobila, neviem preco, povedala, ze najprv musim dostat menstruaciu. No ta neprichadza. Tym testom sa snazim doverovat, ale cert nikdy nespi. Drzim palceky.

ady

Veronika, podla mna nie si tehotna. Mam rovnaky problem a (bohuzial!)tehotna nie som. Tiez meskam (od 29.3.) a lekarka ultrazvukom zistila, ze to nie je tehotenstvo, len nepraknuty folikul. V piatok 19.5. mi pichla vyvolavacku a dodnes som nedoatala. Tiez som si urobila test a bol negativny - nemusis sa obavat, tie testy su totiz velmi spolahlive.

milka_

Neviem Veronika, ale myslim si, ze tehotna by si byt nemala. Nech sa ti skusi na to odpovedat nejaky odbornik odtialto, no podla toho, co si napisala, tak tri tehotenske testy za nieco hovoria a po tak dlhej dobe po tvojom poslednom milovani s expriatelom by sa uz tehotenstvo na testoch a aj u lekara ukazalo.