tehotenstvo?

Príspevok v téme: tehotenstvo?
veronika123

Ahojte, menstruacia mi meska uz dva tyzdne, pichli mi vyvolavacku, ale este stale som to nedostala. Tri tehotenske testy mi ukazali negativny vysledok. Bola som aj na gynekologii, kde ma lekarka vysetrila len prstami a premackanim brucha, skonstatovala, ze tehotna nie som. Asi koncom marca som mala posledny styk s ex-priatelom, odvtedy som menstruaciu dostala dvakrat, to by uz zrejme zistila, ci som alebo nie som tehotna, nie? Lebo niektore zeny aj menstruuju a cakaju babo. Moze to zistit len prehmatanim prstami? Uistujem sa tym, ze od marca by to bol uz 7 tyzden tehotenstva, to by mi snad zistila, nie? Aj tri testy by to ukazali. A po akej dobe vie lekar zistit tehotenstvo? Teda po pohlavnom styku myslim. Dakujem.

zojara

Len dufam, ze necakam mimi :) Ale nemala by som, kedze som u neho v case, keby som bola priblizne v 3 - 4 tt, urcite by uz na USG nieco videl. Skor to asi bude zapal. Mam teraz aj taky slabo bielo zltkasty vytok, trosku zapacha. Asi budem musiet zajst, aby sa mi to preliecilo.

martina25

Tak to máš pravdu, my vôbec o seba nedbáme!!!!!!!!!! Len daj sa do poriadku, aby si nemala zastaralé zápale.

zojara

no mala som uz aj taky tmavohnedy vytok, akokeby slo o staru krv, potom sa na to dostavil menzes, taky 3 dnovy, odplavovala sa aj sliznica (menzes prisiel inak ako mal). Teraz meska, ale tie bolesti podbruska ma znervoznuju... Mozno budem aj nachladena, castejsie chodim cikat a hoci som uz "po" stale mam pocit, ze este musim. Tak mi treba, ked stale chodim bosa :(

martina25

Ja som mala tiež krčovité bolesti v podbrušku a pritom biely, zapáchajúci výtok. Bola som u lekára a tam mi zistili zápal maternice a vaječníkov. Veľmi je dôležité o aké výtoky ide. Lebo aj pri tehotenstve sú výtoky. Ale ak zapáchajú ide o infekciu.

zojara

no mne uz blbne aj menstruacny cyklus od marca, meskali mi kramy 2 tyzdne, tak som sla na gyndu, robil mi 2 tyzdne po sebe vaginalny USG a nevidel tam nic. Len nechapem tie bolesti podbruska a niekedy mam take divne vytoky

zojara

tak podbrusko ma boli, ale nie vzdy, len sem tam to pride a potom odide. Citlive prsia nemam, ani nechutenstvo nereagujem

martina25

Ahoj zojara. Mala by si mať bolesti v podbrušku, citlivé prsia, niektoré ženy majú nechutenstvo, zvracanie. Zo začiatku tehotenstva je ubúdanie na váhe.

zojara

ahojte, chcem sa opytat, ake priznaky okrem vynechania menzesu a casteho cikania sa mozu objavovat okolo 12 tt ? Dakujem