tehotenstvo?

Príspevok v téme: tehotenstvo?
veronika123

Ahojte, menstruacia mi meska uz dva tyzdne, pichli mi vyvolavacku, ale este stale som to nedostala. Tri tehotenske testy mi ukazali negativny vysledok. Bola som aj na gynekologii, kde ma lekarka vysetrila len prstami a premackanim brucha, skonstatovala, ze tehotna nie som. Asi koncom marca som mala posledny styk s ex-priatelom, odvtedy som menstruaciu dostala dvakrat, to by uz zrejme zistila, ci som alebo nie som tehotna, nie? Lebo niektore zeny aj menstruuju a cakaju babo. Moze to zistit len prehmatanim prstami? Uistujem sa tym, ze od marca by to bol uz 7 tyzden tehotenstva, to by mi snad zistila, nie? Aj tri testy by to ukazali. A po akej dobe vie lekar zistit tehotenstvo? Teda po pohlavnom styku myslim. Dakujem.

Šaktojejedno

Prosím vás, ak sme s partnerkou mali sex, ja som ho do nej len strčil hneď na to ale vytiahol a dal si kondóm, alebo ak sme sexovali bez kondómu asi 10 sekúnd je možnosť že by bola tehotná? Ďakujem

ninja123

dobry den prosim vas pomocte mi..z parterom som mala nechraneny pohlavny styk...ale davali sme pozor..2 den mi meska menstruacia ale stale som mala s tym problemy..velmi ma boli v podbrusi a na lavej strane kde mam vejickovody..mozem byt tehotna??

alzbee

cica: ked sa do teba ani nedostal, tak sa naco stresujes kvoli tomu, ze by si mala byt tehotna? neboj sa, nemas byt z coho tehotna...

1cica1119

ja sa strasne bojim ci niesom tehotna lebo z mojim terajsim chalanom somto robila ale nic sa poriadne nestalo lebo sa domna nedostal taak teraz neviem skusali smeto 4 krat ak viete co mam robit potate

zjuzjika

marllenka vela indicii si nedala.... podla mna pojde skor o prechladnutie , ked musis kazdu chvilu na zachod a testy vysli negativne

Marllenka

ahoojte.ja viem ze to bude zniet smiesne ale mam pocit ze som tehotna.menstruaciu mam pravidelne.robila som si testy vsetky vysli negativne.len ja mam taky divny pocit a dost casto chodim na wecko.mozno ze nejaky zapal mechura.mozem byt tehotna?

třezalka

moja kolegyna ma z prerusovanej suloze dietatko. takato forma antikoncepcie je velmi nespolahliva, je dobre ju kombinovat s inou antikoncepciou. moja kolegyna vsak v case otehotnenia bola vydata, mala jedno dieta vo veku 6 rokov, preto sa otehotneniu nejako velmi nebranili, chceli len este par mesiacov pockat...

vanity

ahojte,ako antikoncepciu pouzivame s priatelom prerusovanu suloz,nikdy to neda do mna,po vyvrcholeni sa len utrie ale neumyje..ked sa ideme druhykrat milovat asi cca po 15-20 mozu tam byt este nepatrne zvysky ejakulatu a mozem zostat z toho tehotna?podla mna nie..pred mesiacom som vysadila HAK mala som dva razy po sebe kramy a teraz som mala dostat pred tyzdnom ale stale nic..dufam ze niesom tehotna..dufam ze to suvisi s vysadenim HAK