tehotenstvo?

Príspevok v téme: tehotenstvo?
veronika123

Ahojte, menstruacia mi meska uz dva tyzdne, pichli mi vyvolavacku, ale este stale som to nedostala. Tri tehotenske testy mi ukazali negativny vysledok. Bola som aj na gynekologii, kde ma lekarka vysetrila len prstami a premackanim brucha, skonstatovala, ze tehotna nie som. Asi koncom marca som mala posledny styk s ex-priatelom, odvtedy som menstruaciu dostala dvakrat, to by uz zrejme zistila, ci som alebo nie som tehotna, nie? Lebo niektore zeny aj menstruuju a cakaju babo. Moze to zistit len prehmatanim prstami? Uistujem sa tym, ze od marca by to bol uz 7 tyzden tehotenstva, to by mi snad zistila, nie? Aj tri testy by to ukazali. A po akej dobe vie lekar zistit tehotenstvo? Teda po pohlavnom styku myslim. Dakujem.

zuz

Ahoj! mala som sex s priateľom v sobotu a nepoužili sme kondom.. mám strach že som tehotná, ale menzes mám dostať na budúci týžden v utorok.. mám sa ešte obávať.. ked to nedostanem kedy si mám robiť tehotenský test?

zufala

prosim poradte mi.uz mesiac mi meskaju kramy a ja sa strasne bojim ze som v tom... uplne sa mi tym pokaskle zivot,, lebo mam len 16. a mama by ma zabilaa.......pomoooccc........

pletkos

pred menstruaciou uslo mojmu muzovi pri sexe.od vtedy mi narastli prsia a bolia ma.su take tazke. mozem byt v tom? poradte mi.dakujem

karamba

qui: ďakujem veľmi pekne. veľmi si ma potešila .. asi to je len strach z toho, že to bolo prvý krát:-)ďakujem veľmi pekne

qiu

karamba ak by sa ti roztrhol kondom tak by si to určite zistila. A keď si na druhý deň dostala mens. tak sa nemáš čoho obávať...

karamba

Ahojte, chcem sa opýtať s priateľom sme mali prvý pohlavný styk a nie som si istá či sa nám roztrhol kondom a ak by sa náhodou dostali spermie do vnútra či je možné aby som bola tehotná,i keď som na druhý deň dostala menštruáciu? čo mám robiť ak je to len pár dni po styku na na tabletku po je už neskoro. existuje ešte nejaká druhá šanca ako tomu zabrániť?

mony

ahojte..mam 17 a mam strach..strasne sa bojim,ci nie som tehotna..s priatelom sme mali vzdy chraneny sex a kondom sa nikdy nepraskol..tym sme si isty..ale v poslednej dobe ma boli a picha v podbrusku a boli ma hlava...menzes mam dostat okolo 19.8.2007,ale aj tak sa bojim,ci to nahodou nie je tehotenstvo..mam podozrenie,ze je to prechladnutie..co mam robit?...poradte mi prosiim..