tehotenstvo?

Príspevok v téme: tehotenstvo?
veronika123

Ahojte, menstruacia mi meska uz dva tyzdne, pichli mi vyvolavacku, ale este stale som to nedostala. Tri tehotenske testy mi ukazali negativny vysledok. Bola som aj na gynekologii, kde ma lekarka vysetrila len prstami a premackanim brucha, skonstatovala, ze tehotna nie som. Asi koncom marca som mala posledny styk s ex-priatelom, odvtedy som menstruaciu dostala dvakrat, to by uz zrejme zistila, ci som alebo nie som tehotna, nie? Lebo niektore zeny aj menstruuju a cakaju babo. Moze to zistit len prehmatanim prstami? Uistujem sa tym, ze od marca by to bol uz 7 tyzden tehotenstva, to by mi snad zistila, nie? Aj tri testy by to ukazali. A po akej dobe vie lekar zistit tehotenstvo? Teda po pohlavnom styku myslim. Dakujem.

soonicka

Ahojte ja by som potrebovala poradit.S partnerom som mala nechraneny pohlavny styk v posledny den menstruacie.Potom sme mali uz len chraneny.Menstruaciu som dostala na den presne ale trvala len jeden den, i ked normalne mi trva 5 dni.potom tie ostatne dni som len mala spinenie.Neviem co to ma znamenat, ale teaz ma bolia obe vajicka akoby som bola prechladnuta...

Ivka 1

Baška môžeš byť prechladnutá. Skús sa
okúpať v takej teplej vode akú znesieš
a potom rovno do postele. Ak je to prechladnutie,malo by to povoliť.Ak to
ani tak nedostaneš,kúp si tehotenský test.Istota je istota.

new

krista23 - Je to OK. Ja mám za sebou dve tehotenstvá. Tiež som najskôr schudla cca 2 kg.
Avšak už v ďaľšom mesiaci by si mala začať priberať.

krista23

Caute!
Ja som uz v tretom mesiaci tehotenstva ale zatial som nepribrala ani kilo, skor som schudla dva kila. Je to normálne poradte mi!

baška339

no neviem ako to tu chodi,ale chcela by som vediet,ako zistim,ci som tehotna,lebo prednedavnom,som sla s mojim priatelom,,na to,,bez ochrtany,ale neurobil sa avsak men meskaju kramy 2 tyzdne,,,no a uz zacinam mat dost nery...mozem otehotniet aj ked sa do mne nespravil?

tanicka

je mozne ze ked beriem tabletky ze mi meskaju kramy? zatial su to dva dni..moze to byt zo stresu kedze teraz mam skuskove? pliiis napiste mi niekto lebo sa zblaznim

sasula

prosim Vas pomozte mi ,bo sa asi zblaznim..Neviem, mozno som tehotna,alebo nie..fakt uz neviem..Bola som s priatelom,ale nespali sme spolu,proste bol vo mne, alelen chvilku a mam tky pocit,ze do mna pustil nieco..som v tomto pripade tehotna??

heryna

milá sasenka, poradím ti : kazde rano hned ako vstanes si zmeraj teplotu vo vagine a ak budes mat viac ako 37 stupnov tak je dost pravdepodobne ze si tehotna.Ale nesmies sa pohybovat lebo teplota sa ti vo vagine ihned zvysi a bude to hovno platne.