Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

travka

Prečo by mal kvalitný partnerský sex závisieť od dĺžky penisu? Jedna tu na fóre rieši pehy, ďalší dĺžku penisu. V živote sú mnohonásobne dôležitejšie veci ako podobné problémy. Ale to príde asi až s vekom.

ActrosAPB

Mám jaký nie menší problém ale pre mňa je to dosť veľký problém. Jedna sa o to že si nedokážem nájisť dievča ktorej by nevadilo že mám malý penis, a stále je zo mňa panic kamoš ten si objednal z erotickej stránky babu a zaplatil jej ja nemám na vyhadzovanie eurá a keď tak chcel by som mať dievča na vážny vzťah ktorej by to nevadilo. No každej ktorej som osebe povedal jej to vadilo že mám malého penis neviete mi poradiť čo by bolo dobré spraviť v takomto prípade.

ssinko

Ja ho mam tiez 18cm a velka vacsina bab chce vacsieho..., a je dost aj takych co povedali ze je maly.

co s tym? jedine sa zmierit s tym ze vacsinou ked baba okusi tipka s perom nieco cez 20cm, bude jej pripadat kazdy pod 20 ako maly. :)

trdlo18

Zdravím. Mám 18 cm penis ale spávam s viac vyvynutými babami, a tie tvrdia že je pre ne malý. Čo mám robiť?

skusenost_1

chlapci moji drahí, iba dve veci k teme. ja napr. milujem polohu zozadu a tam mi vacsi penis vzdy robil problem, pretoze to dost boli a nemozem sa odviazat. a druha vec, ked sa milujem s partnerom a sedim na nom, najviac ma vzrusuje, ked do mna vnika len malou castou penisu, vtedy presne drazdi to co ma a ja mam zaruceny orgazmus. tak vela zdaru, toto vazne nie je problem ;-) aj ked sa vam to teraz moze tak zdat, ale kazdej vyhovuje nieco ine a ziadnej nevyhvuje megaobor :-)

sima970

chalani neviem prečo to tu vôbec riešite, vy s tým budete mať asi vždy problém a neviete pochopiť že to je presne tak ako tu písala kolegyňa Eee54321. Možno je jedna vec z ktorej by som mala ako chalan komplex a to je hrúbka. Neviem ako môže niekto povedať, že je to jedno keď o to ide podľa mňa najviac. Môžeš ho mať 20 cm a je tenký tak to tiež nieje bohviečo... Pozrite si vo svete priemerne veľkosti penisov a nemajte komplexi ;)
A ak je problém aj s hrúbkou určite v sexshopoch existuju nejake pomôcky.
Btw baby niekedy povedia to čo nechcu, alebo to povedia a ani vam nechcu ublížiť... každemu sa stane