Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

stepny vlk

Chcem ta ubezpecit ze zeny rozmyslaju tak ze sa radsej vydaju za vzdelaneho rozumneho muza s mensim vtacikom ako za drevorubaca s velkym vtakom.Ak stretnes zenu ktorej si rozbuchal srdce svojou bytostou tak velkost vtaka ju nebude zaujimat.

Nehladaj si zenu na jednu nocale znamost a ak prejde obdobie ze budete spolu randit tri mes-pol roka tak budete v stadiu zamiovanosti a ver mi velkost vtaka nema vplyv na sexualne uspokojenie a nebude ta menej milovay len preto ze mas mensieho a ak k tomu dojde v tom citovom rozpolozeni nikto nevsima tvojho vtaka.

Vyskumy dokazali ze ty muzi co ho.maju trocha kratsieho pri erekcii sa im natiahne este o viac.

Ja zas by som vhcela priatela len s malym kde ho najdrm?Skoda ze tie informacie znizuju sebavedomie muzom s normalnou velkostou tvoj vtak je priemerna normalna velkost.Ak najdes zenu co ta bude lubit koli vtaciku ta neopusti.

Mima.89

Preboha, ty máš vážne riadny komplex. :/ ... hoci otrepaná fráza, ale poviem ti že tvoj komplex je ZBYTOČNÝ.. Noa čo že nemáš 20cm? daj si poradiť od dievčat, naozaj to nie je pre nás dôležité. Kamoši ti na neho predsa pozerať nebudú, ani by ich zrejme nenapadlo že sa vyhováraš na to že máš takýto "problém". A vzťah si už mal? Pokiaľ nechceš spať s neznámou ktorej neveríš a nie si si istý čo by na to povedala (pokiaľ by mala primerané IQ tak nič) tak nemusíš spať s hocijakou na nejakej chate. Nájdi si dievča o ktoré máš záujem a ona o teba, a ver mi že jej to bude jedno. Žeby sa ti niektorá vysmievala, alebo dokonca to povedala dakomu ešte no tak to by bol extrém debilizmu. Aj ja som mala takého s menším, nechodili sme spolu no predsa sme mávali sex a vyhovovalo mi to, tiež sa mi zdalo že má trochu komplex tak som mu stále opakovala aký je úžasný, a on fakt bol. :) počúvaj v tomto smere babské rady, babám je to naozaj jedno pokiaľ nie sú mentálne na nižšej úrovni.

eiva

tak poprve :D nemas to napisane na cele ze by si sa za to musel hanbit aj ked nemusis alebo ochudobnit o chatovice a pod.
podruhe mas vyhodu ze pri partenrke mozte vela vela skusat a nebude jej to neprijemne (osobna skusenost- byvaly bol nadpriemer a mozem ti povedat ze velakrat som mala slzy v ociach od bolesti)
a po tretie :) mna napriklad nezaujima velkost ale ako TO vie, ci sa venuje len sebe alebo chce aj moje uspokojenie, ci je napadity, ci rad experimentuje atd atd je toho strasne vela co si zeny vsimaju, nechapem preco chlapi maju komplexy z velkosti ked pritom niektori by mali mat komplexy z toho jaki su dreveni, velkost nie je vsetko, kvalita nad kvantitu ;)
a kolko zien tiez nie je dokonalych? vela z nas ma nejake tukove vankusiky, druhe zase nulky prsia,... ale to nie je dovod byt smutny a uz vobec nie na depresie

lobogo

...a este k tej VS, toto nemozes mysliet snad vazne. Nepozeraj tolko americkych filmov, vyska nie je len o sexe. Studujem, su tu party pod chvilkou, kludne na ne mozes predsa ist, ale zatial som od nikoho nepocul, ze by to tu prezival tak ako to to popisujes. A znizit si sancu na lepsi zivot, co ti lepsie vzdelanie realne moze zvysit, kvoli tomu, ze mas maly penis, je hlupost. Porozmyslaj nad tym este raz a rozhodni sa spravne prosim ta. :)

lobogo

Dopredu sa ospravedlnujem za vycerpavajuci prispevok. :)

Plne chapem tvoj strach z toho, ze sa ti za to bude smiat a dozvie sa to prip. "cele mesto". Viem si predstavit ako mas z toho stres a ako ponizene by si sa citil, zial, dost ludi v sucasnosti nerozmysla, ze by to mohlo tomu druhemu aj ublizit. Kazodopadne, nechcem ta tymito slovami odradit. Ja sam nepatrim medzi tych, co tam maju baranidlo, mam cca tych 13 cm. Ide aj o to, co hladas ? Pokial hladas seriozny vztah, tak nevidim dovod sa bat toho, ze ta priatelka vysmeje. Vo vztahu si predsa s osobou tebe blizkou, ktoru poznas a nebudes si snad hladat niektore diskotekove dievcata, ktorych cielom je pretiahnut na kazdej disco aspon jedneho. Vztah sa zaklada na inych hodnotach a nie na dlzke tvojho penisu. Priatelka ta bude mat rada ako celok. Ano, uznavam sex je dolezitou sucastou spoluzitia, ale to neznamena, ze ju nebudes moct uspokojit. Je to aj o kompromisoch a badani, co sa jej lubi, co tebe. Mozno sa budes musiet viac snazit ako ti s velkym penisom, ale paradoxne si myslim, ze pri tej snahe nieco zmenit, aby si to aj ona uzila, pri tom skusani, mozes byt daleko pozornejsi, co sa tyka sexu ako ti ostatni (moj nazor).

Ale pokial hladas dievca na jednu noc, tak tymto smerom sa pravdepodobne uberat moct nebudes. I ked, co ty vies, mozno narazis, prave na take, ktorym to vadit nebude, nuz, len u tychto hrozi to, ze sa to dozvie aj niekto iny. Sam preto som zatial nenabral odvahu si len tak neviazane uzit, ale mozno je tento pocit zbytocny, kazdopadne zvaz si s kym do toho hupnes a skym nie ;).

A v com nie je normalny ? Ako je krivy ? To, ze nie je rovny, moze byt prave vyhoda.

Myslis, ze na kazdej chate sa to zvrtne na hromadny sex alebo co ? :) Neviem, ake chatovacky tam vy mavate, ale chaty nie su len o sexe s hocikym, ale predpovsetkym, precitaj si to este raz, PREDOVSETKYM o zabave. Na chaty sem-tam chodime s partiou (ano aj baby) a vacsinou je to teda o poriadnom resete, zabave a popijani. Mozno mas len zbytocny stres s veci, z ktorych by si nemusel mat. Skus s nimi vybehnut na tu chatu a poriadne sa zabav, nevies o co prichadzas, aby si to potom nelutoval.

A co, ze si panic ? Zruti sa kvoli tomu svet alebo tym niekoho zabijes, ked im to povies ? Za to, ze je dneska trendom prist o panictvo v 15 a aj skor, tak teraz sa to budu ludia hanbit povedat ? Co ak si to setris pre tu pravu ? Tvojim kamaratom to moze byt uplne jedno, pokial sa priatelis s normalnymi ludmi, tak to pochopia, maximalne si ta budu dotahovat, a co, ty si ich mozes dotahovat predsa z inych veci :). Nerob z komara, somara. Sam som prisiel o panictvo v 19 (mam 21) a poviem ti, ano, chcel som on prist daleko skor, mlady, nadrzany, kto by nechcel, no nehrnul som sa do toho, prislo to az v tej 19, kde som spaval urcite obdobie s jednym dievcatom a keby som si mohol vybrat, tak by som to vymenil za panictvo do tohto veku, kvoli tomu, ze sa tam udiali nejake veci...

Uzivaj si zivot, s radostou chod na chatu sa zabavit s kamaratmi, otuzit vztahy, neries zbytocne veci, ktore netreba riesit (som taky isty ako ty), nelam si hlavu nad tym, ze si panic a nehanbi sa za to, mnzostvo ludi pride o panictvo daleko neskor ako ty, nie je to ziadna hanba. :)

vicky_025

ako prepáč, ale ty nejdeš na výšku preto, lebo máš malý penis? :D toto je vážne veľmi zaujímavý dôvod... :D to chceš teraz celý život sedieť doma a nepôjdeš ani do roboty?

neviem čo iné si čakal ako takéto rady. nebodaj nejaký zázračný elixír? musíš sa zmieriť proste s tým, aké to je, aký si. a nie nariekať a sedieť doma.

a s tou chatou som sa ja už vyjadrila. to ty si si dal do hlavy, že tam pre teba nie je miesto, len pre vyvolených, ktorí sú obdarení. čo si tiež len myslíš. alebo si nebodaj informovaný o takýchto veciach? aj to že si nemôžeš nájsť priateľku je len v tvojej hlave. ak by sa ti tvoja budúca vysmiala za dĺžku penisu, tak by si si našiel fakt zaujímavý charakter... alebo by si nebodaj vysmial dievča, ktoré nemá dokonalé telo?

ani si neviem predstaviť tú scenériu čo popisuješ- že ideš po ulici a všetci na teba ukazujú a smejú sa ti za to. máš vážne takýto pocit zo všetkých svojich kamarátov? to je dosť smutné.

jediné čo ti pomôže bude prijať sám seba a prestať si myslieť, že si nejaký zdeformovaný jedinec. si zdravý a mladý, tak už preboha začni žiť. ináč sa za pár rokov obzrieš späť a uvedomíš si, koľko si toho prepásol kvôli takej hlúposti.

lilyiankaa

caligula takto zmýšľať nemôžeš, si už dospelý človek .. nemôžeš zahodiť svoje sny, aj tú vš kvôli malému penisu ... nehnevaj sa, ale to čo je za blbosť?! pozri, ak ťa dievča bude ľúbiť, nikdy ťa za niečo také nevysmeje, pretože nemá na to dôvod .. vo vzťahu nejde len o dĺžku prirodzenia, ale aj o iné, dôležitejšie veci ..... na chaty chodievaj, veď tam predsa nemusíš spávať s babami ..proste sa tam zabávaj ... a nechápem, prečo by si mal babe pred sexom povedať, že nie je podľa tvojich predstáv ... a ešte jedna vec, to, že je ohnutý, z toho si tiež ťažkú hlavu nerob ... inak taká otázka, to by si bol radšej keby si mal nejakú 25cm hadicu?

caligula

Vaše rady sú síce pekné, ale ja by som už chcel aj priateľku, a ak dôjde na sex, tak by som radšej odišiel, ako jej povedať, že ho mám malého. Náhodou ma vysmeje a každému to povie. A tak isto by som chcel už aj sex, ale nepustí ma to... ja už fakt neviem, čo ďalej. Keby bol aspoň rovný, ale ani to nie je poriadne alebo aspoň taký, aký je normálnejší. Ani si neviete predstaviť aké to je, keď kamoši/známi idú na chatu s babami a ja, aby som ostal doma a povedal, že nejdem preto a preto. Náhodou ma tam vysmeje alebo na to prídu, tak čo potom urobím, oni nebudú tvrdiť, že to je normálne alebo však v pohode, ale budú sa smiať a navždy si budú robiť srandu a časom sa to dozvie každý, ktorý by len ukazovali prstom, keď pôjdem okolo. :( Tiež už ma nebaví neustále klamať a vyhovárať sa, že už som není panic atď. keď sme niekde s chalanmi a bavíme sa o sexe a tak. Ešte by si mysleli, že som gay, nemám nič proti nim, ale ja gay nie som a keby si to o mne mysleli, a aj tuším sa o tom bavili, kvôli tým všeliakym mojim výhovorkám atď. tak to je to najhoršie na tom, čo môže byť. Navyše som si to aj rozmyslel s VŠ, aj by som išiel, keby bol normálny, dobre vieme, aký je študentský život... niekedy ma to doháňa až k zúfalstvu...