Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

smile-smile

Ahoj Caligula :-) precitala som si tvoj problem. Ja si myslim, ze pokial by mala o teba nejaka slecna seriozny zaujem zaujimali by ju urcite ine asociacie z tvojho zivota ako dlzka tvojho penisu, je to skor k tebe, sam k svojmu telu nemas dobry vztah preto sa hanbis. Mozno by si mal navstivit sexuologa, je to dnes celkom bezne pri podobnych problemoch len sa nesmies bat. Nie je spravne zatvarat oci pred problemami i ked mozno tvoj problem ani nie je problemom ako kozmetickou zalezitostou :) aj s mensim prirodzenim sa dokazu divy, nie vzdy je podmienka mat dobry sex len velky penis. Ale navstiv sexuologicku poradnu, urcite sa to vyriesi ked budes iniciativny. Budem ti drzat palce :-)

Sausage 90

Čo sa bojíš, nájdeš si Japonku :), tam je 10 cm priemer a vidíš, že sa úspešne množia..

Ale vážne, väčšina žien rieši úplne iné veci, ako je veľkosť tvojho nástroja.

jacki

ak mozem povedat svoj nazor,vobec nieje dolezite,ako velky mas penis,ak si najdes take dievca,ktore ta bude skutocne milovat tak jej bude uplne jedno,aky mas penis.Skratka sa za to vôbec nemusis hanbit!

vicky_025

zewa napísala všetko čo sa dalo :)

tiež keď za seba môžem vravieť, určite by som si partnera nevyberala podľa veľkosti penisu. chcel by si mať vôbec po boku niekoho, pre koho je toto priorita číslo jeden? podľa mňa určite nie..

a hlavne ešte na doplnenie.. príde ti nefér, že kamoš môže chodiť na chaty a ty nie? veď tebe to nikto nezakázal, sám sa ukracuješ o zážitky. presvedčil si vlastne sám seba, že tvoj "nedostatok" je nejaký neprekonateľný múr medzi tebou a možnosťou sa zabaviť, mať vzťah a podobne... veľa ľudí má nejaké komplexy, veď koľko báb plače že nemá prsia trebárs, ale neznamená to, že ich kvôli tomu nikto nebude chcieť :)

zewa

Dôležitým stupienkom k zrelej osobnosti je sebaprijatie. Tak máš malý penis. Možno si nezasexujes toľko ako iní vôkol. Poznám chlapcov, čo boli panicmi do 22 rokov a s veľkosťou ani s iným nemali problém. Len čakali na tú jednu, pravú. Viem, že je pre mužov penis dôležitý. Ale napríklad pre mňa sú u muža primárne dôležité iné veci. Napríklad či je zodpovedný, aký bude otec, či vie zabezpečiť rodinu. V sexe budeš musieť byť trošku kreatívnejší. Zasunutie penisu do vaginy nie je všetko. Ide o dotyky, slová, nastuduj si veľa o oralnom sexe, existuje toľko erotických pomôcok. Dokonca aj polôh, pri ktorých by veľkosť nemusela zohrávať žiadnu rolu. To sú tie polohy, ktoré ženy práve preto nemajú rady a ty im ich môžeš bezbolestne dopriať. A myslím si, že penis rastie dokonca až do 25 rokov. A inak mám pocit, že stoporenie muža vo fyzickej prítomnosti ženy je o niečo silnejšie ako keď masturbujes sám. Takže nevesaj hlavu. Treba hľadať spôsoby ako vykompenzovať tento problém (ktorý podľa mňa až takým problémom nie je).