Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

Daduska13213

..aj malý gašparko dokáže zahrať veľké divadlo =D .. nechcem túto tému nijak zľahčovať, ale z vlastnej skúsenosti viem, že nie vždy ide o dĺžku =) ..

xo

vsetci tu pisete ze to je v pohode, nezalezi na dlzke atd, pritom predpokladam ze vy sami by ste nechceli byt na ich mieste (chlapi) a mozno by ste si s takymi ani nezacali (zeny). Podla mna im moc nepomozete. Aj ja som presvedceny, ze si casom urcite najdu niekoho, komu pojde o lasku a nie o "dlzku". Ale na druhej strane ich chapem, ze maju z toho depresie, lebo zijeme taku dobu, kde same predsudky, z kazdej strany sa valia na ludi obrazy "dokonalych, krasnych, vysportovanych, obdarenych" ludi. Je to debilna doba a preto je cim dalej tym viac ludi nespokojnych so svojim zovnajskom. Treba sa najprv vysrat na "trendy" a naucit sa mat radi seba takeho, ako sa kazdy z nas narodil. Nikto nikdy nebol dokonaly a moze byt pre mna, za mna aj na nejakej titulnej strane modneho casopisu. Takze v prvom rade budte spokojni s tym, co mate a nedepkujte.

Jamalski

Zdravím, je to hrozné, ale já mám také malý penis cca 10-11cm ve ztopoření/ 4cm cca obvod a jsem na tom podobně jako ty také jsem uvažoval o XtraSize, jen nevím zda-li mi to pomůže... jinak mám ještě problém v tom, že mám jen půlku kůžičky pŕes žalud a hodně často mi stojí... občas i když nechci, nevím co s tím.. ale buď rád, že nemáš mikropenis.

hgfd

tak ja by som o tej povrchnosti pomlcal. kto viac ako zeny riesia velkost svojich prs, urcite viacej ako chlapi velkost penisu. aspon si don nenechaju pchat silikon

knuri

ja by som to nenazvala problemom, my zeny nie sme az take povrchne ze by sme sa sustredovali na nieco take...nepamätam si, ze by som citala nieco o tom, ze by si ludia v minulosti merali. pride mi to absurdne, ak mas problem s pohlavnym stykom, nejde o dlzku ale o techniku, s dlzkou v uspokojovani nie je problem pre tu druhu osobu, nazvime ju priatelkou, na tebe je aby si sam seba zacal brat takeho aky si, nedopovat sa takymi svinstvami co ti poskodia pecen a bla bla bla to sme tu uz poculi, ale vazit si sam seba a tak bez vacsich tazkosti dufat ze ta takto mozu brat aj ostatni.

Tomy987

Ahoj Caligula..Poradim ti..Najprv si nájdi takú co je este panna,lebo tá bude iba len rada ze nemas velky penis,lebo aspon ju to nebude tak boliet.A predovsetkym sa zameraj na utlejise a stihlesie dievcata.Takze hladaj panny.....

stefan33

Nieje dôležitá veľkosť, ale skúsenosť. Niektorý ľudia ktorý majú nadpriemer ani nevedia čo s nim, takže nie všetko je veľkodť. Pokiaľ vieš ako nato čo spraviť aby tá dotyčná zažila skutočnú rozkož tak je úplne jedno či ho máš malý alebo veľký. A pamätaj pokial máš dievča a ona ťa odcudzuje pre tvoje prirodzenie tak nieje tá pravá, mala by ťa mať rada preto aký si a nie preto aký máš penis. Byť sám a báť sa dievčat lebo sa hanbíš, že ho máš malý je blbosť. Mám 20 rokov a mám toho za sebou toľko, že viem o čom píšem. Hlavu hore a nerieš gebuziny. :) \" caligula \"

trubkos

Nechápem načo si ľudia merajú penis:D nič v zlom tiež nemám "čabajku" po kolená ale nikdy sa nehanbím za to čo mám medzi nohami :) tj. už psch porucha ..vsugeruješ si blbosť a potom to takto vypadá .