Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

Riko23

Ahojte, mám 14 rokov a asi malý penis je to 8 CM v stoporenom stave je široký 2 cm. Prosím poraďte mi je to v pohode?

A môže to byť aj nadváhou?
Mám 80kg a 175cm

Lisa9831

Penis Extender - tonzes.com Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 17 cm, takze spokojnost.

Riso14

Caute, mam 14 rokov a penis dlhy asi 12 cm. Kto by ste chceli napíšte mi na mail schwartz105@gmail.com. mozme pomenit fotky.

Ancell221

Dobrý deň, mám 14 rokov ( pomaly 15 ) a môj penis meria 14/15cm+je dosť hrubý. Mám 172cm a vážim 60kg. Chcem sa len spýtať či je penis na môj vek príliž malý a či mi ešte vyrastie.

Tess1n

Zdravím. Mám 15 rokov a môj problém je to, že mám na môj vek úbohých 8cm...trápi ma to už dlhšiu dobu, no vždy som si povedal, že to dorastie. Nedorástlo a začínam mať trochu strach, že už ani nedorastie. Ďalším problémom je to, že vždy keď masturbujem a príde to tak zo mňa nič nevylezie,pár kvapiek priesvitnej tekutiny (masturbujem cca. 2-3 roky). Neviem čo s tým a bol by som rád za každú radu/názor. Predom ďakujem za odpoveď a prajem príjemný zbytok večera.

Carie

Muzi s malymi penismi by si mali najst zeny s malymi, resp. ziadnymi prsiami. Taka sa mu urcite vysmievat nebude lebo sama dobre vie ake je to byt vysmievana a ponizovana.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.