Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

drtic

zdar borec...v prvom rade ti poviem takto nehanbi sa...je kopec bab ktorym zalezi na intelekte a na tom ako s nou chlap jedna ked sa budes za nieco hanbit ako za penis tak nikdy nic vo spolocenskom zivote nedosiahnes, to su len predsudky to treba odstranit ..kasli na tabletky typu xtrasize a podobne kokotiny to su len vytahovaky penazi z vrecak..ked neco na podporu erekcie a pod. ked uz tak navstiv lekaren alebo nejaku internetovu lekaren ako trebars biocare.sk najdes tam kopec ovela lacnejsich preparatov ktore funguju ale funguju tiez len ked penis pouzivas...su takzvane typy cvikov ktore po dlhej dobe trpezliveho cvicenia prinasaju ovocie..treba hladat a studovat vsetko sa da...hlavne nebyt zufaly..poreadil by som ti ovela viacej ale nesce sa mi to sem vsetko pisat :)

Eee54321

Chlapci, poviem vám to na rovinu.. ak niektorému dievčaťu nie ste dobrí s tým, čo máte, pustite ju k vode.. mne absolútne nezáleží na tom či ho má chalan 10cm alebo 20cm.. nikdy mi to ani neprišlo dôležité.. strašne ste zlatí ako sa tu trápite či to vašej priateľke postačí, absolútne sa nemáte prečo trápiť, verte mi:) som baba a viem o čom hovorím.. hlavu hore a zbytočne nestresujte, pretože vôbec nemáte prečo.. chápem, že si nie ste celkom istí, ale nemyslím si, že nebudete dobrí dievčťu, kktoré vás ľúbi :) prajem veľa šťastia pri hľadaní tej správnej baby :)

papim

Sme spolu ešte iba 3 mesiace ale mali sme už prvý sex. Ona mi povedala že to bolo celkom
dobré ale jej ex ho mal vraj 18 cm. A tak si teraz kladiem otázku či to pre ňu nie je málo. Ale bojím sa jej to opýtať vlastne hanbím sa jej to opýtať. A tak teraz neviem čo mám robiť :...

lobogo

papim - to, ze ti to vravi neznamena, ze ju nemozes uspokojit, ako chapem, penis bol, je, aj bude zdrojom muzskeho sebavedomia (sam to poznam :) ), mali ste uz sex ? Velkost mas normalnu, ba tusim dokonca nieco nadpriemer, tak sa toho neboj, zameraj sa na kvalitu a venuj sa priatelke a uvidis, ze to prinesie ovocie ;)

Ako priklad ti uvediem mna, moj penis ma 13-14 cm (bohuzial, mrzi ma to, ale nic s tym nespravim), istu dobu som spaval s dievcatom, ktore bolo zvyknute na tych 18 ako sama spominala a aj mi povedala, ze nevie ci ju budem schopny uspokojit, ako sme sa k tomu dostali, tak s jej uspokojenim nebol problem :)

Nezaoberaj sa takymi vecami, vypusti to z hlavy, nemozes s tym nic spravit, niekto ma viac medzi nohami, niekto inde, neovplyvnis to, zameraj sa na to, co dokazes zmenit, a to je kvalita ;)

cucamucka

Dlzka zenskej vaginy je 9 cm. Cize vsetko naviac je uplne zbytocne. Tak sa netrap. Bud sebavedomy muz a drz sa hesla, ze aj s malym gasparkom sa da zahrat VELKE divadlo. Vela stastia prajem :)

papim

Moja frajerka nieje spoojná s veľkousťou môjho penisu meria mi 16,5 cm ale ona mi vraví že by som ho mohol mať aspoň 18cm. A teraz mám z toho depku veľmi ju chcem uspokojiť ale neviem či jej to stačí tých mojích 16,5 cm .

duri123

--kit2000--
znamená to že muž ktory je akokolvek dobre obdareny a nevie to, nevie uspokojit manzelku, takze sex je odflaknuty tak je jasne ze sa bud porozpravaju a vyriesia to alebo si zacne s niekym inym ( myslim tu zenu)

duri 123

len dlzka nestaci, a to je overene, viac sa nadries pri onanovani ked mas hruby ako tenky (ale aj nejaká dlzka tam tiez by mala byt)

Duri 123

prečo riešite dlzku ked hrubk a obvod niečo znamenaju. napr.: mozes mat 3m dlhy a pritom tenký ako dietna spageta, jednoducho na prd.

daduskajedna

úprimne.... Ja som mala priateľa s extrémne veľkým penisom a v súčasnej dobe mám s malým penisom. Je to dobrý človek, ale ak by som si mala vybrať, ten extrémne veľký bol omnoho lepší.... Teda milovanie bolo kvalitnejšie a lepšie