Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

Gima

Chlapi, chcete aby žena milovala len váš penis? A celý život by sa k vám chovala ako k handre. Žene ide vo vzťahu aj o iné hodnoty, nie len sex a veľkosť penisu. Žena túži byť milovaná nielen fyzicky, telom, ale hlavne aby ste si rozumovo vyhovovali, t. j. pochopenie, nežnosti, spoločné záujmy atd.
Aj malý penis sa pri stoporení dokáže dostatočne zväčšiť. Tak hlavu hore.

pacient123

kámo riešiš nepodstatné veci ,,,nebusíš babe predvadzať svoj úd proste ho použi bez ukazovania aide o vzajomnu lasku ne o penis ,,penis si možeš zväčšiť do buducna ,není problém niekto ma horšie problemy napr. ja a čo ? nič !

caligulka

...SIMA...
kde by som ti mohol napísať ? chcel by som vedieť na tvoj osobný názor veľmi ma táto situácia tak isto mrzí a vyhýbam sa akciam , ženám a podobne

...SIMA...

z vlastnej skusenosti viem ze devcata nemusia vzdy tuzit len po velkom (niekedy je maly lepsi) :) ale to hlavne je ze... Prosiim nerob to nevyvaruj sa omunikacii s dievcatami.. .:) Prosssssssiiiiim napis mi mail.. chcem ti nieco povedat! :) dakujem :) prosiiiiim napis :)