Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

Kitt2000

Ja mám tiež ten istý problém, akurát že ho mám ešte menší. Tiež sa vyhýbam dievčatám a namiesto toho študujem. Je zaujímavé čítať, ako všetci píšu, že na veľkosti nezáleží a že baby nás budú milovať aj tak. Zatiaľ som všade čítal, že ku kvalitnému partnerskému životu je potrebný aj kvalitný sex a že pokiaľ sa ho žena nedočká doma, tak hľadá inde. Tak ako je to teda?

mhm

všetci co ti tu pisu maju pravdu a dobre ti radia ;)

ale napadlo mi.. existuje jedna technika vola sa to jelqing vyhladaj si to na googli aj nejake materialy, je to staroveka indicka technika na zväcsenie penisu, jedna sa o specialnu masaž penisu rôznymi technikami a uchopmi za určiteho stavu, nesmie byt stoporeny ale ani uplne v pokoji, niečo medzi, a musiš pri tom samozrejme použiť nejaky olej/gel z ochranneho hladiska. Vyhladaj si o tom co najviac materialov poriadne si to nastuduj aj prezri skusenosti ludi, najviac o tom najdes na zahranicnych forach. Poriadne si to nastuduj hlavne preto aby si vedel ako to robit spravne, ono totizto ak to budes robit zle bez znalosti alebo zlou technikou kludne sa ti moze stat ze poskodis svoj penis, nie je to sranda, cital som niekd ze ak sa to robi prilis agresivne na sucho alebo castejsie ako 2-3x tyzdenne tak moze dojst k nespravnemu fungovaniu erekcie. Preto musis vediet co robis a musis vtom mat system a viest aj zaznam, je to beh na dlhu trat prve vysledky mozes ocakavat za pol roka napr. maximalne az za rok a pol. Vysledky su vraj trvale, tym cvicenim vlastne docielis to ze toporive telieska do ktorych sa pocas erekcia hrnie krv, sa zväcsia a predlzia čim sa penis stane hrubsim dlhsim dokonca so silnejsou erekciou. Ide o prirodzenu vec, žiadne tabletky. Poriadne si to ale nastuduj za pokus nic nedas, pozri si este tuto stranku www.andromed.cz niesom si isty ale myslim, že sa jedna o rovnaky alebo podobny subor cviceni a technik ;)

hanka9

Preco pises cit:
"ma iba 10 cm"

vsak 10 cm je uz celkom pekny penis, tak co riesis ?

v podstate nezalezi na dlzke penisu, ale dlzke rozumu

a samozrejme technike milovania

zivot to potvrdzuje

MultiLevel

A preco chces holke pred sexom hovorit, ze "ale ja mam maly penis"? Ked pride k sexu, tak to prosto rozbal a nezaujimaj sa o to, ci je dostatocne informovana o tvojej dlzke. Uvidis, ze jej to mozno bude vyhovovat...
Vies ty vobec aka hlboka je zenska vagina? Uvedom si, ze kazda zena je ina. Zvycajne sa docitas, ze zenam sa sice paci velky penis, ale sex s nim uz nie je bohvie co pre niektore...boli ich to, je to neprijemne. Nejaka holka tu raz pisala, ze jej priatel ma nejakych cca 12-13 cm. Ze si myslela, ze aky je maly, on mal z toho tiez depky. Pri sexe zistil, ze jej neustale narazal do "niecoho". Ano, bol to krcok maternice. A teraz kde bola chyba? Ze jej vagina bola prilis "mala"? Ze jeho penis nie je maly, ale naopak je pre nu prilis velky? Prosto neries a uzivaj si

dennis

@caligula - Celý tvoj problém je, že si nedôveruješ. Prerástlo to v určitý komplex, ktorý môže mať prapríčinu v tvojej minulosti.
Jediné, čo ti pomôže, je akceptovať seba samého so všetkým, čo s tým súvisí, odpustiť si na sebe všetky krivdy a byť sám sebou.
A ako mnohí poznamenali, nezáleží na tvare a veľkosti, ale či funguje. Funguje tvoj penis? Ak áno, tak nemáš čo ďalej riešiť.

caligula

No dobre teda, skúsim to nejako vyriešiť, ale neviem, či sa dostanem z tej zúfalosti. Každopádne vďaka za pomoc.

dennis

Veľkosť je nepodstatná, ženská vagína je hlboká približne 7 až 8 cm... Dôležitejšie je, aby fungoval...

Sarin3

Caligula, mozno ta prekvapi informacia, ze ziadny muzsky penis nie je uplne rovny a vzdy sa zaklana na jednu stranu.
www.lui-magazine.cz

a co sa tyka dlzky, musis to zobrat tak ako to je, vyrovnat sa s tym, nie je to ziadna tragedia, skor by si sa mal zamerat na odstranenie toho psychickeho bloku, ktory mas v sebe..
nikto nie je dokonaly, a ked si najdes normalnu partnerku tak ona ta urcite nevysmeje,
ziadne tabletky si nekupuj, je to len klamliva reklama, ktora ti z penazenky vytiahne peniaze..
na tvojom mieste by som sa zameral na svoje prednosti, zacal by som napriklad poriadne cvicit a vysportoval by som si peknu namakanu postavu - to by ti tvoje sebavedomie urcite pozdvihlo..
myslim, ze si vytvaras uz dopredu katastroficke scenare, ktore sa vobec nemusia naplnit, mal by si zmenit svoje myslenie

caligula

Americké filmy moc nepozerám, odtiaľ nemám ten vysokoškolský život. Ale k tej VŠ som zabudol pripomenúť, nebol to hlavný faktor, proste som si vybral prácu nad školou, neľutujem toho a ani by som to nemenil, ale pri rozhodnutí bolo, čo keby... Priateľku nechcem len na sex, ale na vážny vzťah, sex však k tomu patrí a bojím sa tej dĺžky. Keď som mal priateľku, tak ona chcela sex, ale ja som odmietol, lebo som sa strašne hanbil a začal som koktať a akýsi som bol vytrasený a ani som jej to radšej nepovedal a proste som odtiaľ odišiel a od vtedy sme sa nestretli. To bolo pred 2 rokmi a od vtedy sa tomu vyhýbam. Aj chatám... ja viem, že si iba robím sám zle, ale psychika ma proste nepustí, vždy začnem nad tým rozmýšľať. Nechcel by som nejakú obludu, ale stačí bežný priemer to je 14-15 cm, ale keď ja ho mám len 10 cm a k tomu je ešte trošku zakrivený dole, veď to je na smiech a keď si predstavím, že s nejakou babou alebo priateľkou budem, radšej sa uzavriem. Horšie však je, že za ten čas mi z toho šibe a som zúfalí a to, že sa chalani bavili o tom, že či náhodou som není gay, tak sa to len zhoršilo. Ak ste to nezažili, tak neviete aký je to pocit, lebo naša spoločnosť sa k tomu stavia ináč ako nejaká cudzia. Dokonca som rozmýšľal o odbornej pomoci, ale ja nie som typ, čo by sa s tým zveril, od hanby... :(