Štart do nového dňa

Príspevok v téme: Štart do nového dňa
lilliana

Aké potraviny sú vhodné na raňajky s prihliadnutím na to , aby som nebola po nich ospalá ale plná energie?
Čo si dať kedˇma aj potom prepadne hlad? Cukor som už zo stravy dávnejšie vylúčila cítila som potom otrasne.Radšej prírodný v ovocí.
Postupne sa snažím vylučiť aj jedlá z bielej múky´= ako cukor. Viem, že doteraz som sa stravovala nie najzdravšie. S prihliadnutím na to sa snažím prejsť na zdravu stravu postupne. A prečo zdravú?
Nechcem dopadnúť ako ti ľudia v OKINAWE
Som si vedomá toho, že človek sa zo dňa na deň nemôže stať vegetarianom, ak bol doteraz ALL ŽRAVEC I dem na to postupne. Tak poraďte

pišta

Pracujem dnes, pracujem a ako na potvoru (voľajako nám tých potvor pribúda :), teda skôr na šťastie som okrem začutia ranného trilkovania som aj túto tému prečítal. A deň fajný....
A nedal som si ani sušienku BEBE. Treba ich vôbec? Mne to vychádza (celkovo, aj okrem dnešného dňa), že nie. Až sa mi žiada napísať, že vôbec, ale chute vám kaziť? Tak čo mám teda robiť s vami a či zo sebou, hm? : )

Alternativa

Tak co poviete ostatni na to BEBE? Ja by som urcite frekvenciu mojich celodennych kmitov nezvladla na dvoch bebe susienkach. Alebo su v baleni 3 ks? V pohode si daj Cucula aj dve balenia. Doobeda nase telo cukor perfektne spracuje bez urobenia tukovych vankusikov - vraj, tak pisu mudre knihy :D

igris

dnes sa veru nemam cim chvalit :), zacala som silnou kavou, budicek pokial vstane a povie mi "slnenko uz davno vstalo, dobre rano povedalo ...." tak je fajn, horsie su tie "horezadkove" , vsak to poznas :)))

Alternativa

Ahoj Igris, ako si Ty dnes nastartovala? Predpokladam, ze mas doma male budicky. Alebo Tvoje deti sa vymykaju z normy? :D

Alternativa

Hned za rana si pospevujem Ceresnicky, ceresnicky, ceeereeesne...Kto chce vediet preco, pozrite temu o ovocnych a zeleninovych stavach :D.

lilliana

Až dnes ráno sa ku mne dostala mrkvová šťava. Taký účinok mala ....Dokonca aj na duši pohladila, ránko opeknela...
A kopu energie darovala. Niekedy mám v sebe takú otázku ako ja vrátim toto všetko dobré, čím ma naplňuje?
Pekný deň:)

Alternativa

Caute vsetci,
dakujem za vsetky ocenenia :D. Mala som veeelmi tazky tyzden a ked vsetko skoncilo, tak som si zasantila. Len neviem, kde je informacia o indexe, hi, hi.