Štart do nového dňa

Príspevok v téme: Štart do nového dňa
lilliana

Aké potraviny sú vhodné na raňajky s prihliadnutím na to , aby som nebola po nich ospalá ale plná energie?
Čo si dať kedˇma aj potom prepadne hlad? Cukor som už zo stravy dávnejšie vylúčila cítila som potom otrasne.Radšej prírodný v ovocí.
Postupne sa snažím vylučiť aj jedlá z bielej múky´= ako cukor. Viem, že doteraz som sa stravovala nie najzdravšie. S prihliadnutím na to sa snažím prejsť na zdravu stravu postupne. A prečo zdravú?
Nechcem dopadnúť ako ti ľudia v OKINAWE
Som si vedomá toho, že človek sa zo dňa na deň nemôže stať vegetarianom, ak bol doteraz ALL ŽRAVEC I dem na to postupne. Tak poraďte

igris

lilli a pista, obydvaja tu volakde mate mail, tak co vam brani prekrocit hranice webu :))))), ja som zvyknuta citat medzi riadkami , alebo mozno aj nie :)

vrr

:D lol jasne ze pijem aj tu stavicku dnes bola nie moc dobra taka trpka ale pijem pravidelne..ved toho sa da stihnut za rano popit viacej:)

Alternativa

Cau Vrr, tak ten red bull ma prekvapil. Ved mne ziadna grepova stava ranajsou postou nechodi, tak som myslela, ze ju pijes. Alebo si myslela nejakeho ineho bulla :D?

lilliana

Asi máme toho všetci veľa naložené...
Ale ono to pominie a zasa bude dobre ... Dúfam:)

Život, kariera vzťahy to je takaá pyramida. A základ pyramidy tvoria základné ľudské potreby: jedlo, spánok, pohoda, strecha nad hlavou.
Potom sú vzťahy,priatelia...
No a špičku tvorí práca, kariera, dôležité vzťahy...
Avšak, aby sme mohli fungovať na špičke pyramidy, musíme mať v prvom rade uspokojené základné ľudské potreby a tam sa nachádza aj potreba spánku...

pišta

Zastavil som sa tu len na minutku, kvoli tej duhe a tak :)
Igriska, aj tvoje "rip, rip", ma potesilo :)
Ten "napoj" na fungovanie, tak teda ten sa asi neda nahradit nicim inym... :)
Viac nestiham, asi az zajtra.
Pekny den.