Štart do nového dňa

Príspevok v téme: Štart do nového dňa
lilliana

Aké potraviny sú vhodné na raňajky s prihliadnutím na to , aby som nebola po nich ospalá ale plná energie?
Čo si dať kedˇma aj potom prepadne hlad? Cukor som už zo stravy dávnejšie vylúčila cítila som potom otrasne.Radšej prírodný v ovocí.
Postupne sa snažím vylučiť aj jedlá z bielej múky´= ako cukor. Viem, že doteraz som sa stravovala nie najzdravšie. S prihliadnutím na to sa snažím prejsť na zdravu stravu postupne. A prečo zdravú?
Nechcem dopadnúť ako ti ľudia v OKINAWE
Som si vedomá toho, že človek sa zo dňa na deň nemôže stať vegetarianom, ak bol doteraz ALL ŽRAVEC I dem na to postupne. Tak poraďte

lilliana

Ahoj Igriska aj tebe:)
Som len na otočku ale som rada, keď si tu :)Prajem pekný deň:)
Altinka ty si dnes kde?

Pišta:)...
Posielam ti všetky tony farieb a pekný dnik prajem:)))
A veľa úsmevu a sily:)

lilliana

Najkrajšia matematika je tá ktorá: umocňuje lásku,
odmocňuje nenávisť,
násobí šťastie
a delí nešťastie:)

Je to v lese a skáče to na lane Čo je to? Vysvetlím potom.
Pekný deň:))))))

lilliana

Všimnite si ľudí, ktorí žiaria. Majú prirodzený úsmev, spontánnosť, iskru v očiach a svieži krok. Znásobenie životnej sily nám pomáha prekonávať denné prekážky. Taký človek skôr všetko premôže, všetko prekoná. Príležitosť si vyhľadá tých, ktorí majú množstvo energie, aby splňali nároky. Mnohí ľudia mrhajú životnou silou cez tabletky, fajčenie, pitie, prejedanie sa. Sú apatickí bezduchí, bez toho aby po niečom túžili...Treba aktívne túžiť po kyslíku, cvičiť a zaujímať sa o okolie a život..
Pri štúdiu najstaršich spôsobov telesného cvičenia, akým sú hatha joga a Tai Či Čuan sa zistilo, že určité časti tela sa považujú za základné a tie treba precvičovať ak chceme zvýšiť životnú energiu. Dôležitá je chrbtica a brucho. Tvrdí sa, že zdravie, vitalita a pohlavná sila je určená silou nášho brucha.Keď sa svaly brucha prepínajú a precvičujú odpadové látky sa pohybujú pozdľž čriev a odchádzajú von z tela.
Tip na vrátenie brucha do správnej polohy sily: Ležať na naklonenej doske, vyššej ako hlava najmenej 10min denne. Pomôže to vrátiť vnútorné orgány na svoje prirodzené miesto.

lilliana

Milá vrr:)
Ja mám výhodu, že nemusím vstávať zavčasu aj keď si tu 10tu hodinu nemôžem dovoliť ako Pišta - ten je pánom svojho času:)
Potom keď ma nesúria termíny, tak môžem byť dlhšie hore:)
Píšem preventívne večer už na ráno, lebo viem,že keď ráno idete sem písať, už vás tu čaká privítanie. No a ja ráno, keď odchádzam už čítam príhovor od Alternatívy a cez obed už čítam Pištu:)A je to FFFAJN:)

vlado

Prírodný minerál pre krásu so silnou schopnosťou potláčať všetky typy alergií.

Pozrite:

gym.sk

Overený prípravok doplnkovej výživy vyrábaný na Slovensku, ktorý nemá vedľajšie účinky! V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať vladimir35@post.sk

Vlado

Alternativa

Dobre ranko a dobry start Vam vsetkym aj do dnesneho dna. Lilli, to si ma ako dnes predbehla? Myslela som, ze som tu najvacsi ranostaj a lala, Lilli vobec nechodi spavat :o)).
Igris, aj ja si rada spominam na to pieskovisko. Moment, ked sme si mamicky pri luceni z takeho "sedenia" zakyvali s pozdravom "papa" som brala ako signal, ze stacilo :o) a treba ist medzi ludi, opustit poziciu vylucne zienky domacej. Tvoja obava je normalna, ved to bude opat dalsia velka zmena v zivote celej Tvojej rodiny. Ale neda sa zostat prilis dlho vylucne v rodinnej kuchyni z viacerych dovodov. Ale to vsetci vieme, vsak.
Pista, Ty nas poet, uz Ti zaspievali vtaciky?
Vrr, aj Ty si uz vstala a grepovu stavicku si dala?
DOBRY START aj dnes, priatelia