Štart do nového dňa

Príspevok v téme: Štart do nového dňa
lilliana

Aké potraviny sú vhodné na raňajky s prihliadnutím na to , aby som nebola po nich ospalá ale plná energie?
Čo si dať kedˇma aj potom prepadne hlad? Cukor som už zo stravy dávnejšie vylúčila cítila som potom otrasne.Radšej prírodný v ovocí.
Postupne sa snažím vylučiť aj jedlá z bielej múky´= ako cukor. Viem, že doteraz som sa stravovala nie najzdravšie. S prihliadnutím na to sa snažím prejsť na zdravu stravu postupne. A prečo zdravú?
Nechcem dopadnúť ako ti ľudia v OKINAWE
Som si vedomá toho, že človek sa zo dňa na deň nemôže stať vegetarianom, ak bol doteraz ALL ŽRAVEC I dem na to postupne. Tak poraďte

lilliana

Igris tým som len potvrdila ten výrok.
No nemôžem za to že ho spájam s tou piesňou, ktorá sa mi páči len pre ten výrok...

lilliana

Veď to je dobré keď si nespokojná, lebo ťa to ženie do predu. Zmena je život a keď prichádza zmena tak to bolí...a jedinou istotou je zmena...

lilliana

Ja som to Igriska pochopila tak, ako to spieva Lucie Bíla V Ave Maria...
Myslím, že tam bolo daj mi zmieriť sa so všetkým, s čim zmieriť sa nejde...ámen...

igris

lilli to si nepochopila, ja som vacne s niecim nespokojna a uz ma to nebavi, nechcem vidiet vsetky zle veci, hlavne tie ktore su nepodstatne /ked nam postavili byt a vosla som donutra z "fleku" som videla ze kazdy vypinac je v inej vyske, tak som sa skoro rozplakala miesto toho aby som sa resila , ze mame novy byt :)/ atak dalej....

igris

na basnicky nemam bunky ale toto ma oslovilo, mozno sa to sem bude hodit :)
Boze,daj mi odvahu zmenit veci, ktore zmenit mozem.
Daj mi trpezlivost prijat veci, ktore zmenit nemozem.
a daj mi mudrost, aby som rozlisil jedno od druheho.
Ch.F. Oetinger

lilliana

Dobré ránko všetkým:)
Možno to aj bude v poriadku, keď sa večer najeme a potom telo do rána a do obeda sa zbavuje odpadových látok aj vdaka konzumovaniu len ovocia v dopoludňajších hodinách. Počula som, že v niektorých štátoch, obyvatelia dávajú prednosť bohatým večerám a cez deň sa stravujú striedmejšie.
Je tu niekto, kto začína deň branch-om?