Štart do nového dňa

Príspevok v téme: Štart do nového dňa
lilliana

Aké potraviny sú vhodné na raňajky s prihliadnutím na to , aby som nebola po nich ospalá ale plná energie?
Čo si dať kedˇma aj potom prepadne hlad? Cukor som už zo stravy dávnejšie vylúčila cítila som potom otrasne.Radšej prírodný v ovocí.
Postupne sa snažím vylučiť aj jedlá z bielej múky´= ako cukor. Viem, že doteraz som sa stravovala nie najzdravšie. S prihliadnutím na to sa snažím prejsť na zdravu stravu postupne. A prečo zdravú?
Nechcem dopadnúť ako ti ľudia v OKINAWE
Som si vedomá toho, že človek sa zo dňa na deň nemôže stať vegetarianom, ak bol doteraz ALL ŽRAVEC I dem na to postupne. Tak poraďte

lusia

každé ráno vypijem liter teplej vody na lačný žalúdok a je to super.naštartuje to organizmus a prečistí sa poriadne hneď z rána.

apple

To s tym dazdom som nevedela, vyrazky nemam ziadne, ale zeby akurat vdaka tomu? O cistote vody si iluzie nerobim. Hlavne ze to pada.

sona

Čau apple, tak to musíš mať supiš pleť, lebo dážď na pleť je vraj najlepšia kozmetika. To ale asi mysleli naše babky pred veľa rokmi, keď dáždik bol čistý, zdravý.

apple

Lidi, je vam co zavidiet, aj ked ja milujem zamracenu oblohu a ked prsi, som vonku cele hodiny. Bez dazdnika. A poezia tusim tiez napomaha zdraviu...

Alternativa

"Ranni ptace dal doskace"
aj ja vsetkym este sladko spiacim prajem posledny krasny snicek a my s Lilli si teraz vychutname ranne zore pri grepovej stavicke, corn-flackoch,atd.,urcite si cosi vyberieme.