Detoxikácia pečene

Príspevok v téme: Detoxikácia pečene
vicky_025

Nevedel by niekto poradiť ohľadne detoxikácie pečene? Našla som jednu metódu ktorú treba niekoľkokrát absolvovať ale mierne sa jej obávam.
Našla som ale aj pomalú detoxikáciu- dávať si po dobu dvoch mesiacov 1 lyžicu panenského olivového oleja a 1 lyžičku citrónovej šťavy.
Vyskúšal to niekto? Respektíve viete poradiť niečo iné?

vandula

asi tak isto by som povedala. ja som kedysi skúšala rôzne detoxikačné kúry a poviem ti, že som z toho hladovania a pitia všeliakých nechutných čajov bola doslova unavená. necítila som sa dobre a tak som s tým aj prestala

radoslavka

to sa aj da zdetoxikovat pecen?..akoze viem, ze existuju rozne napr. detoxikacne caje, ktore odvodnia cloveka, ale toto funguje ako?..tiez to asi pomaha nejako vylucovat toxiny z tela?..

darkina

Neviem o tom, že by na takéto problémy pomáhala akupunktúra. Keď je už nejaký orgán, či už pečeň alebo iné "zanesený" skôr mu dopomôcť zmenou stravy, životného štýlu alebo výživovými doplnkami ako sa uvádzalo aj nižšie.

grilda05

vsimla som si, ze ste tu odporucali z jednej stranky vyzivovy doplnok na detox pecene. oplati sa ho zakupit? uz dlhsie totiz hladam nieco podobne, len je celkovo tolko doplnkov na trhu, ze si neviem vybrat.

ivenqua

takyto detox pre pecen by sa veru zisiel. najma po miernej piatkovej noci, ked si clovek dopraje viac alkoholu. mozno preto byva ludom, ktori ho uzivaju lepsie, lebo pomaha aj pri traviacich tazkostiach. ale ono je to celkovo tak, ze ked je telo zvnutra v pohode, tak sa to prejavi aj navonok.

darrianna

Takže ak som tomu správne pochopila, je ti po nich lepšie? Ja som si myslela, že sa neprejavujú žiadne vonkajšie účinky, len teda že sa odlahčí organizmus od škodlivím. Koľko prosím ťa tie tabletky stoja

lexxa

Beriem ich aj ja a citim sa aj tak menej zatazena na zaludok. Neviem to spravne vysvetlit. Ale ako snaim sa jest aj zdavo, no povedzme si tak, ze clovek aj zhresi, mas stres z prace a z problemov. Mne velmi pomohli dodat taku tu pohodu

Elizabet22

Ano dobre ti to vysvetlila. Ono je potrebne sa starat o svoje teplo aj z vnutra a toto je velmi dobra cesta. Aj ked si neviem ako davas pozor na to, napriklad co konzumujes, proste sa do tela dostavaju aj latky, ktore nie vzdy robia dobrotu a tieto kapsulky napomahaju naprave

Lentilka4

V tom podla mna nie si sama, no kamoska mi to minule vysvetlovala, ze to ide vlastne o vyplavenie toho zleho, co sa ti nahromadi v tele aj klasickou stravou. Proste tie skodlive latky sa nevedia niekedy len tak lahko dostat von a detox im v tom mam prave pomoct