Detoxikácia pečene

Príspevok v téme: Detoxikácia pečene
vicky_025

Nevedel by niekto poradiť ohľadne detoxikácie pečene? Našla som jednu metódu ktorú treba niekoľkokrát absolvovať ale mierne sa jej obávam.
Našla som ale aj pomalú detoxikáciu- dávať si po dobu dvoch mesiacov 1 lyžicu panenského olivového oleja a 1 lyžičku citrónovej šťavy.
Vyskúšal to niekto? Respektíve viete poradiť niečo iné?

lienerka55

clovek by si pomyslel, ze detox pecene a treba nejake caje nasadit na par dni a je to, a ono su na to evidentne aj nejake kapsulky. to ich uzivate dlhodobo alebo staci tiez akoby to bolo napriklad pri tych cajoch ze len na par dni max. na tyzden a staci? netreba sa bat nejakych vedlajsich ucinkov?

radoslavka

fakt, to som netusila, ze ich maju aj tam. to je potom suepr, neviem, ci teda este dnes nevybehnem do drogerky po ne. moc ti dakujem a dam vediet, ci som ich kupila

darkina

Tak ono podľa mňa všetko potrebuje svoj čas, kým sa spamätá a dostane do nejakého normálneho fungovania ale áno, je to o poznanie lepšie :) Ale aj tak netreba nič zanedbať, takže pokračujem.
Radoslavka a chceš si kúpiť cez stránku? Kľudne môžeš aj do obchodu zbehnúť tuším v DMke som videla, že ich majú.

radoslavka

ahoooj, super ze si sa nakoniec ozvala, uz som si myslela, ze sa tu ani neukazes. aaa vysledky sa ti pri uzivani zlepsili? ci to si si nejak neoverovala? mozes mi prosim ta poslat stranku, z ktorej si si objednavas?

darkina

Vieš čo užívam to už niekoľko mesiacov. A prečo som sa zrovna preň rozhodla? Jednak som nemala ani bohvie aké výsledky, keď som bola na vyšetreniach a tak som si povedala, že zrejme bude niečo na trhu, okrem klasických odvodňovacích čajov a neviem čoho všetkého aj doplnok, ktorý by priaznivo pôsobil na pečeň.

radoslavka

a to uzivas dlhodobejsie alebo len teraz si zacala?...reku preco si sa rozhodla zrovna pre tento typ vyzivoveho doplnku...

darkina

Mjanik za to ty vieš veľa, že? Možno teda niektoré veci neviem, ale je naivné myslieť si, že akupunktúra je na všetko, že vyrieši každý problém.
Radoslavka veru teraz je na trhu kadečoho na detox :) Si spomínam aj ja z mladosti, keď som skúšala aj teda čaje a to riadne odvodňuje, ale teda výživový doplnok od Zeen by Roal Detox tiež pomáha odstrániť rôzne toxíny z tela :)