Detoxikácia pečene

Príspevok v téme: Detoxikácia pečene
vicky_025

Nevedel by niekto poradiť ohľadne detoxikácie pečene? Našla som jednu metódu ktorú treba niekoľkokrát absolvovať ale mierne sa jej obávam.
Našla som ale aj pomalú detoxikáciu- dávať si po dobu dvoch mesiacov 1 lyžicu panenského olivového oleja a 1 lyžičku citrónovej šťavy.
Vyskúšal to niekto? Respektíve viete poradiť niečo iné?

KAPACITOR

Nemať vnútorný a vonkajší hnev. Psychosomaticky ovplyvňuje a ovláda chemické reakcie v organizme a hlavne blokuje činnosť pečene.

KAPACITOR

Rovnako som začal Olivovým olejom panenským olejom.
Teraz 1 polievkovú lyžicu za studena lisovaný Ľanový olej, ktorý je lepší pri poruche pečene spojenej s metabolizmom tukov.
Pomáha aj horká prírodná minerálna voda Zajačice, je dostať aj lekárni.Odporúčam pečeň nahrievať el. vankúšom alebo infra lampou 2-3/deň/15min..
Je možná aj psychokinéza s dematerializáciou toxínov z pečene na počkanie.

radoslavka

babulky vedela by ste mi niektora poslat fotku, ako tie tabletky vyzeraju?.. rada by som ich pozrela niekde v obchode.. dakujem..

kajomija

dejana teraz ti to tu nemozem vsetko vypisovat, lebo som sem prisla iba na skok, tak ti pridavam link, kde si o tabletkach mozes vsetko precitat: www.zeenworld.com. tu sa o nich dozvies vsetko a keby si este nejake informacie nahodou nenasla, tak napis, skusit ti na ne zodpovedat.

allie je to vyzivovy doplnok na detoxikaciu organizmu a zvysenie imunity, su normalne volnopredajne. tu stranku, ktoru som pridala dejane, tak cez tu si ich vies objednat.

Allie1

Sem tam, takže sa neužívajú každý deň alebo v nejakých intervaloch? To sú vitamíny alebo normálne voľnopredajné lieky?

dejana

Kajomija aha, tak to som nevedela, že aj taký existuje. A to sú aké tabletky, môžem mi o nich čosi viac napísať prosím ťa?

kajomija

zeny ale nie kazdy detox je taky, aky ste tu opisali. ja som napriklad myslela uplne iny detox pecene a to taky, ze normalne papate ako inokedy a plus k tomu uzivate tabletky, ktore obsahuju extrakt z articokov Cynara a tie vlastne zlepsuju pecenove enzymi, metabolizmus glukozy a lipidovy profil. pri tykomto detoxe vobec netrpite hladom a ani smadom!!!

Lentilka4

To ani nehovor, kedysi som skusala tie vodne dni ako pre tiez taku tu detoxikaciu tela a to bol veru pre mna velky boj priam mucenie