Detoxikácia pečene

Príspevok v téme: Detoxikácia pečene
vicky_025

Nevedel by niekto poradiť ohľadne detoxikácie pečene? Našla som jednu metódu ktorú treba niekoľkokrát absolvovať ale mierne sa jej obávam.
Našla som ale aj pomalú detoxikáciu- dávať si po dobu dvoch mesiacov 1 lyžicu panenského olivového oleja a 1 lyžičku citrónovej šťavy.
Vyskúšal to niekto? Respektíve viete poradiť niečo iné?

darrianna

Detox neznamená hneď chudnutie. Tam nejde o odbúravanie tuku ale o odbúranie škodlivých látok z tela a tu asi teda z pečene a tým pádom by ti mala fungovať lepšie a nemala by ostávať zaťažená. Ak sú to však len vitamíny, tak neviem si predstaviť, aké negatívne účinky by mali mať, no tiež by som sa rada dozvedela viac, keďže môjmu mužovi by sa niečo takéto isto zišlo

lienerka55

mna by zaujimalo ak sa mozem spytat, preco si si ich vlastne kupila, kedze to asi nebudu tabletky na chudnutie ak sa teda nemylim. mali aj nejaky ci uz pozitivny alebo negativny ucinok na tvoje travenie?

zaricitka

ahoj jasne kludne ak ta to zaujima, napisem ti ake tabletky beriem ja. tiez som sa pasovaa s roznymi etoxami, no tie na mna nejaky ucinkok nemali. az som narazila na kapsulky detox od zeen by roal a az pri nich som sa zacala v tomto smere citi proste lepsie. kludne ak by si mala viac otazok tak mi napis a budem sa ti snazit odpovedat na vsetko, co budem vediet

Zoe27

Čo čo čo o akých tabletkách - vitamínoch sa tu prosím vás bavíte? Celkom ma táto téma zaujala, tak by som bola rada, ak by ste mi o nich napísali viac ak by sa vám chcelo :)

karka259

To znie fakt super a mozes mi teda napisat presne ake to beries tie tabletky. Skusila by som si ich objednat a budem dufat, ze teda zaberu aj mne :)

zaricitka

tazko to takto povedat, no najviac to pocitujem tak na traveni, v tejto oblasti je mi tak povediac omnoho lepsie a hlavne teda viem, ze telu ulahcujem fungovanie a hlavne odplavovanie skodlivych a toxickych latok von z tela

karka259

K tomu by si mi teda mohla povedať niečo viac. Ako si vlastne na sebe ten detox pocítila, lebo vodné a očistné dni napríklad poznám aj ja, no ja po nich pociťujem len nesmiernu únavu :(

zaricitka

vodne dni a neviem co vsetko som vyskusala aj ja a musim povedat, ze to bolo pre mna skor trapenie a ani tie vysledky podla mna neboli take, ake som ocakavala. no nastastie som sa dostala k skvelym tabletkam, ktore nie su ani drahe, no pocity na tele priniesli skvele

hellkazuza

no ja som uz poskusla rozne vodne dni a neviem co ale nejak som ucinky nepocitili a len som to takom detoxe ostala bezvladna, znicena. vtedy som si povedala dost, nebudem sa predsa takto nicit. kamaratka mi odporucila doplnkove tabletky a tak to vam poviem, je veru rozdiel a hlavne ziadna unava