Detoxikácia pečene

Príspevok v téme: Detoxikácia pečene
vicky_025

Nevedel by niekto poradiť ohľadne detoxikácie pečene? Našla som jednu metódu ktorú treba niekoľkokrát absolvovať ale mierne sa jej obávam.
Našla som ale aj pomalú detoxikáciu- dávať si po dobu dvoch mesiacov 1 lyžicu panenského olivového oleja a 1 lyžičku citrónovej šťavy.
Vyskúšal to niekto? Respektíve viete poradiť niečo iné?

janka_danka

detoxikáciu a správnu funkciu pečene dokážeš podporiť aj prírodnými produktami, ktoré obsahujú bylinné výťažky. za mňa odporúčam www.naureus.sk

kajka294

radoslavka tak ono to je mozno aj o tom, ze nie kazdy clovek ma aj spravnu zivotospravu a je v tom aj nejaky ten prijem alkoholu co tiez negativne vplyva na organy, preto je fajn brat rozne doplnky na to, aby telo fungovalo normalne :) chapes co tym chcem povedat? :)

radoslavka

ma_rika tak viem, ze sa to neda nejako porovnat, ale tiez ked si nasadis nejake obycajne bylinne caje ako detox tiez ako zistis ze si ok? vies, ze proste citis sa mozno lepsie, vies ze pre seba nieco robis, ale s tym, ze pri tomto teda uzivas vyzivovy doplnok :) co je podla mna pohodlnejsie.

karka259

Kajka294 hej to aj ja súhlasím, že niekedy nejde len o to makať na sebe po tej fyzickej stránke, ale aj zvnútra sa o seba starať :)
Ma_rika tak ja myslím, že to je také, že hádam vieš či sa cítiš dobre :) Prípadne nejaká tá preventívka, ktorá by to len potvrdila :)

Ma_rika

ako vlastne ale clovek zisti, ze sa mu polepsilo? lebo ako taketo zmeny na peceni, podla mna clovek len tak svojvolne nezisti, ci?

kajka294

radoslavka ale tak povedala by som, ze vseobecne clovek ked pre seba nieco robi tak je to dobre, nie len z tej vonkajsej stranky, alebo ako by som to napisala, ale aj zvnutra :)

radoslavka

no tak to je tak akurat leuscha, by som povedala, ze od 18ky taketo vyzivove doplnky :) a ty tiez uzivas na detox od Zeen? :) tak ono podla mna keby si si dala aj nejake preventivne testy spravit na pecenovky napriklad :) ale to uz je asi na kazdom ako sa rozhodne :)

KAPACITOR

Pre efektivitu a zdynamizovanie uvedeného, pomáha aj lokálne nahrievanie pečene vonkajším zdrojom tepla. Ľahnúť na vyhrievací el. vankúš, nahriaty vankúš a na hĺbkové vyhrievanie IR infralampa a pod..