Opakovana vaginalna mykoza

Príspevok v téme: Opakovana vaginalna mykoza
viki003

Chcela by som vediet vas nazor na opakovanu mykozu. Je podla vas normalne, ak zena nou trpi opakovane (da sa povedat ze kazde dva tyzdne) dlhsiu dobu a gynekolog stale predpisuje len lieky kazdeho druhu (macmiror,gynopevaril,canesten,candibene,lomexin,...) ? Nemal by byt pri takomto probleme uz iny postup? Mam na mysli nejaku dlhodobejsiu liecbu alebo cosi ine. Pretoze sa mi nezda primerane davat lieky neustale aj ked vie, ze i tie silnejsie nezaberaju. Ved z tolkych antibiotik,tabletiek uz musi byt zena zvnutra \\\" vyzrata\\\" ( pardon za vyraz). A zmenu lekara si nemoze vybrat nakolko takmer nikde nechcu brat novych pacientov.
Dakujem za kazdy nazor.

miacha

SIRUMA

Ako problémom predchádzať? Treba posilňovať imunitu. Liečiť ju. Dávať jej všetko, aby bola odolná, aby sa držala, aby ju nejaká mykóza alebo nejaký podobný problém nemohol ohroziť.

siruma

tiež tomu nerozumiem, ako viem takýmto problémom predchádzať? Ako viem, že ma môže mykóza ohrozovať?
Aby som to vedela nejako odhadnúť.

Isue

Z nesprávneho postoja a vnímania partnera? Toto si ako myslel? Celkom nerozumiem.
Problém je pri imunite. Stačí, že je trošku oslabená a potom je telo náchylnejšie na takéto problémy.

Preteba

Lalinka, ako vravíš, pre niečo vzniká, len tak sa pre nič za nič neobjaví. Gynekologické problémy vznikajú najmä z nesprávneho postoja a vnímania partnera.

lalinka12

sú ľudia, čo veria tomu, že vysadiť tieto veci má zmysel, u niekoho možno áno, ale mykóza je problém, ktorý pre niečo vzniká, pre niečo sa do toho tela dostane a to je potrebné vyriešiť, nad tým sa zamyslieť ;)

Isue

Vysadiť toto všetko z jedálnička, čo si napísal nie je vôbec potrebné, poznám mnoho žien, čo takéto problémy nemali a všetko toto jedli a zase aj naopak, takže podľa mňa to nie je alfou a omegou.

zdravie911

1/ Najskôr nasadiť kvalitné vegánske probiotiká.
2/ vysadať muka ,mlieko,cukor,umele sladidla, aviváž, silne chemické prašky na pranie
3/ vyplachovať roztokom Citricidal + Voda
4/ použite ochranu pri sexuálnom pomere .
5/LOALSAN občerstvujúci výplachový koncentrát pre ženskú hygienu. Tento unikátny vzorec z borovicového oleja a chlorofylu je aj čistiaci a aj liečiaci. .

alexaja

- mykóza normálna nie je ani len náhodou, vzniká pre niečo, je to znak, že telo potrebuje pomôcť, že už si samé nevie dať rady, keď sa mykóza už prejaví ako pálenie, štípanie, tak to je už znak toho, že je najvyšší čas začať to liečiť -

rosebud

Alexaja len ako viem, že ten problém je v takom štádiu, že už ho treba liečiť? Že treba nasadiť lieky alebo niečo také? Nie je mykóza normálna u nás žien?

Micinka90

Ahoj, súhlasím s ostatnými. Mala som podobné problémy a užívala všelijaké lieky. Potom som sa už zo zúfalstva dala na wobenzym. Užívala som ho naozaj dlhodobo a riadila sa pokynmi užívania a som rada, že som ho vyskúšala. Pomohlo mi to.