Opakovana vaginalna mykoza

Príspevok v téme: Opakovana vaginalna mykoza
viki003

Chcela by som vediet vas nazor na opakovanu mykozu. Je podla vas normalne, ak zena nou trpi opakovane (da sa povedat ze kazde dva tyzdne) dlhsiu dobu a gynekolog stale predpisuje len lieky kazdeho druhu (macmiror,gynopevaril,canesten,candibene,lomexin,...) ? Nemal by byt pri takomto probleme uz iny postup? Mam na mysli nejaku dlhodobejsiu liecbu alebo cosi ine. Pretoze sa mi nezda primerane davat lieky neustale aj ked vie, ze i tie silnejsie nezaberaju. Ved z tolkych antibiotik,tabletiek uz musi byt zena zvnutra \\\" vyzrata\\\" ( pardon za vyraz). A zmenu lekara si nemoze vybrat nakolko takmer nikde nechcu brat novych pacientov.
Dakujem za kazdy nazor.

oliverblack

ak nie si spokojna s postupom svojho lekra,a neboj sa skusit ineho, ja som si prezila nieco podobne a len lutujem, ze som nenabrala odvahu uz davnejsie... moja sucasna gynekologicka ma vysetrila dokladnesjie a vraj sa mi mykozy vracali hlavne preto, ze som mala probleysm s imunitou, na co mi odporucila uzivanie wobenzymu, co naozaj aj zabvralo nakoniec

bronicka

..mamita ja sa ti ani necudujem, ze si stastna..som na tom podobne..dlho som nerozumela ako mozu taketo problemy prist..duplom som si nevedela predstavit ako z toho von..no dnes som rada, ze som nasla tuto diskusiu a ze som sa inspirovala..:)

kvetinka777

- Samantha89

myslím si, že robíš veľmi dobre, to čo robíš. Že posilňuješ, aj keď si z mykózy už vonku.

Samantha89

Pre mňa je v tomto top wobenzym. Keď som trpela rovnakými problémami, zachránil ma a pravidelne ho užívam aj na zlepšenie oslabenej imunity.

vvendy

pre teba to už môže byť ak si si tým prešla a vieš ako sa veci majú, ale pre niekoho to neni také jasné keď nevie, keď problémy ako je mykóza pred tým nemal, preto som to napísala :)

kvetinka777

- hedviga1884

vieš, že ma to ani neprekvapuje? Je to asi v dnešnej dobe normálne, že prehliadame problémy a riešime ich až keď prídu, aj keď vtedy je už pomerne neskoro a celá tá liečba tým pádom môže trvať dlhšie.