Opakovana vaginalna mykoza

Príspevok v téme: Opakovana vaginalna mykoza
viki003

Chcela by som vediet vas nazor na opakovanu mykozu. Je podla vas normalne, ak zena nou trpi opakovane (da sa povedat ze kazde dva tyzdne) dlhsiu dobu a gynekolog stale predpisuje len lieky kazdeho druhu (macmiror,gynopevaril,canesten,candibene,lomexin,...) ? Nemal by byt pri takomto probleme uz iny postup? Mam na mysli nejaku dlhodobejsiu liecbu alebo cosi ine. Pretoze sa mi nezda primerane davat lieky neustale aj ked vie, ze i tie silnejsie nezaberaju. Ved z tolkych antibiotik,tabletiek uz musi byt zena zvnutra \\\" vyzrata\\\" ( pardon za vyraz). A zmenu lekara si nemoze vybrat nakolko takmer nikde nechcu brat novych pacientov.
Dakujem za kazdy nazor.

palinka

Kočky máte pravdu telu chýbajú enzými a nevie bojovať s infekciami je prekyslené. Oslabená imunita a sliznice tiež a potom sa nevedia spamätať.Najprv si dajte do poriadku imunitu .Súhlasím aj s tými sladkosťami.Radšej sa ich vzdať.Ja som s wobenzymu prešla na Enzymax V je pre mňa lepší.dáva do poriadku sliznice aj imunitu a hlavn eberiem iba 2 tb denne

Redance

Je tu vela tém kde ženy píšu že im na vaginálne problémy pomohla liečba u doktorky Albertovej. Ja som si u nej liečila nadváhu je to síce niečo iné ale je to prírodná liečba a tá zahŕna všetko.

Isue

Ale ako dlho vlastne trvá sa z takéhoto problému dostať? Keď sa chcem z toho dostať, tak sa musím aj nejakým miestam ako napríklad bazény a podobne aj vyhýbať alebo to nie je nejako potrebné? Malo by sa to teda liečiť nejako prostredníctvom liekov z vnútra?

Ildiko77

Mala som dlhodobe problemy s mykozou, casto sa opakovala najma v lete, skusala som fakt asi vsetko, kamaratka mi potom odporucala wobenzym a az ten mi pomohol. KOnecne nemam problem s mykozami

Isue

Petusik presne ako píšeš, nie je jednoduché si tým prechádzať, najmä ak máš pocit, že sa celý život o seba príkladne staráš a potom zrazu príde tento problém a nevieš ako ďalej :(

Petusik5

Mykoza je velmi neprijemna vec pre zenu a este horsie ked sa to neustale opakuje. Sama som si tym presla, neustale sa mi vracala a nie a nie sa jej zbavit, pricom sa stale preliecoval aj partner. Az raz mi kamaratka odporucila produkty od FLP, na prirodnej baze a zabralo. Pouzivanim tychto produktov sa mi zlepsila aj imunita. Nakolko su to prirodne produkty, liecba je dlhodoba ale da sa to zvladnut.

pavucina

Na mykózy je veľmi dobrý krém a olej Tea Tree od Švajčiarskej firmy Just, proti svrbeniu, páleniu, výtoku, mykózam, vyskúšané, odporúčam, nie je problém zaslať doporučene

Bora88

Aj ja som mavala problemy s castymi a opakovanymi vaginálnymi mykozami. Bolo mi povedané, že je to prejav oslabenej imunity. Skusila som takmer vsetko, nejedla som sladke, cajovnikovy olej, cesnak....skusala som aj rozne gély, ale pomohol mi az wobenzym.

Isue

Keby to bolo také účinné ako píšeš, tak už dávno nemám mykózu a nemusím riešiť takéto veci. Vôbec neviem ako sa mi mohlo stať, že som ju dostala, neviem kde mohol byť problém, že ma to tak laplo. A najhoršie je, že mnohé veci som už vyskúšala a nič nepomohlo.

Canesten

mykoza je velmi neprijemna zalezitost, treba ju preliecit poriadne a co najrychlejsie, kym sa tak velmi nerozsiri, vyborny je Canesten - -odkaz odstránený- , sama s nim mam perfektnu skusenost, tableta je velmi prakticka a ucinna, ale pouzila som aj krem pre istotu, ktory je vhodny aj pre partnera