veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

poliewoocka

martinapd:
to ti len tak od veci zacali rast,ked si mala 17???
Bo ja mam male ale mami vravela,ze pockaj,ze ona mala 4 v 19 tak ja fakt neviem...PORADTE MI DAKTO PLS,KTO MA TAKETO SKUSENOSTI...diky

elwin

mm pokial si spominam, ked som sa mala prvykrat vyzliect pred chalanom tak som s tym mala tiez problem... aj by mi siel rukou pod tricko ale ja som ho zakazdym odohnala prec lebo som sa hanbila za to ze nemam prsia a mam tam iba pushupku... to bolo vtedy este ked som s tym mala problem... ale bolo to podobne ako napisala ivka, nejako mi ju proste raz rozopol a bolo to, nakoniec sa mu este pacili take ake su resp. nie su:D

ivka2

Takze aj ja patrim k tym dievcatam resp. zenam ktore maju hrud po tatkovi:) , taktiez ma to trapilo a hlavne na strednej lebo chlapci pubertaci vedia naurazat..ale vekom a zmenou prostredia sa uz nad tym nepozastavujem, a taktiez som sa hambila pred svojim priatelom...ked sme sa mali prvy krat milovat tak som mala podmienku ze podprsenku dole nedam:)))tak sme sa milovali asi pol rok a potom mi ju tak nenapadne dal dole a bolo to...:))ked ta bude priatel lubit, tak urcite nie koli prsiam, a ak sa mu nepacis tak nech ide do kelu...nech si najde taku co bude mat prsia a v hlave vzduchoprazdno( nechcela som urazit zeny s prsiamy)...cize si nic z toho nerob, najdi si normalneho chlapca, ktoremu ide o teba ako celok nie len ako o ,,material,, ...tak pekny den...a inac kde zozeniete take super plavky??lebo ja mam s plavkamy problem..:(

kukučka

Lenže elwin ja nosím vystužené podprsenky, aby som tam niečo mala vieš, no a ked by som to dala dole tak nič. Takže nie je to také jednoduché premna

elwin

noo prosim kukucka, tu to mas... martina to napisala dobre ze velke prsia nie su len na ozdobu, ale prichadza s nimi aj mnozstvo dalsich problemov...
preco sa bojis vazneho vztahu? predsa ten chlapec vidi ze nemas az take velke prsia a ked by si sa mala uz pred nim vyzliect tak predsa nebude prekvapeny... a ked sa za tebou tolki otacaju, tak kde je potom problem:)?

martinapd

no ahojte.sice som sem zabludila omylom ale citam prispevky a chcem sa aj ja vyjadrit.budte stastne ze mate male prska.ja som do takych 16-17 bola plocha jak lata a potom sa to na mne strasne vyburilo.chvilku som bola stastna ale potom ma to strasne rychlo omrzelo pretoze to nie je len mat velke prsia... vela zien trapi bolestami chrbta.a tazko si haldam na seba plavky pretoze mam 169 cm a 50 kil zidne rici ale zato strasne ceci :) ...okrem ineho neviem ci sa za mnou otacaju chalpy len kvoli prsiam alebo aj kvoli niecomu inemu.co by som dala za to keby mam pekne pevne prsia a poviem vam ze aj 1-2 by mi stacili... kazda ktora by chcela 4 jak mam ja...popredu ju lutujem :) hned by ta to omrzelo.vsetky ste urcite krasne a mate nieco do seba.a prsia su v prvom rade na krmenie maleho dieteta co ja uz som s touto funkciou splnila... a to mam len 26 co kazda baba si mysli ze velke prsia su sexepil ale v prvom rade su to starosti.... niekotore to znasaju dobre ale ja co mam vahu jak much :) s toho polku vazia moje prsia :) poviem vm nic moc.tymto som vam chcela len povedt ze budte stastne ake ste. :)keby sa dal vratit cas ... chcela by som mat takych 16 a uzivat si krasnu postavu a aby som si mohla dovolit obliect vsetko co chcem,a nevyzera to vystredne co v mojom pripade na mne vyzera vsetko :) drzim vsetkym babenkam palce :) a zamyslite sa ci vam to trapenie ozaj stoji za to

kukučka

elwin a susi ste veľmi zlaté zato čo mi píšete. Snáď to bude dobré časom. Susi ty si sa pýtala že prečo ma to hnevá. No hlavne ja som z toho nešťastná, ráno sa zobudím a nemám tú potrebnú energiu do života, ako by som mala furt vybité "baterky", a s chlapcami je to tak, že radšej vážnejšie ani nezačnem, lebo aj tak by som sa pred ním hanbila, hoci chlapci sa idú za mna pobiť, lebo fakt som pekná holka aj postavu mám dobrú, len tie prsia. Niekedy si hovorím že prečo nie som radšej moletka ale s prsiami....no je to dosť komplikované.Díky vám za každé napísané slovo

elwin

kukucka: susi ti to napisala krasne, som si ista ze si nadherna baba, mozno na tebe nie su dominantne prsia ale urcite sa najde nieco ine... ako vravis, si nezna zienka takze to znamena ze chodievas urcite pekne a vkusne oblecena, namalovana a celkovo upravena... a mimotoho z toho co tu pises usudzujem ze mas aj dobru povahu... takze ti len zopakujem aby si sa pokusila netrapit sa ohladne svojich prs ale ak by si mala fakt stavy z toho nejake tak sa to da riesit plastickou operaciou... ale iba v tom pripade keby si TY mala z toho depresie, urcite nie kvoli tomu aby si sa pacila okoliu...
a hej no, ja som taky kusok chlapcensky typ, aj mama mi to omiela dokolecka... ale ja sa tak proste citim dobre, rifle, tricko, tenisky, mozno linka pod ocko a mozem utekat vonka.. neviem si samu seba predstavit v sukni, minule som si zo srandy skusala saty s kamoskou, take ruzove kratke a sla som sa potrhat smiechom ked som sa zbadala :D ale nic proti, len mne sa take oblecenie nehodi... vacsine holiek pristane, urcite aj tebe...
pokial myslis na tento "problem" viackrat denne, meni ti naladu a podobne, citis sa menejcenne a tak, tak to treba fakt nejako riesit, ja dufam ze ti aspon trosicku pomahaju tieto romany co ti tu vypisujem :) ale bola by som rada keby si sa postupom casu so sebou zmierila, opakujem - urcite je na tebe nieco krasne... pa