veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

111zuzqa111

ahojte mam 12 rokov a moj kamos vykrikol na celu triedu ze kde som stratila cicky.je to nepijemne a neviem co mam robit ked sa mi tak smeju pijem vela mlieka jem ale nic sa nedeje.:-C

mjanik

malé prsia by podľa akupunktúry mali byť spôsobené špatnou prácou žalúdka-nedodáva prsiam dosť výživy(takýto prípad som ešte nemal-neliečl)

boba77

Caute všetky babulky s "nulkami". Ja mam tiez male "cicušky"- tak ich volá moj drahý. Sme spolu už devat rokov a vždy keď sa ho pýtam či mu nevadí že ich nemám väčšie tak mi povie, že jemu sa páčia lebo sú také akurát na jeho ruky :)

opicka:-D

Ahojkte no tak ja mam zase takyto problem mala som velke prsia le mala som aj dost velke brusko tak som zacala chudnut no a samozrejme schudla som na prsiach abrucho tam ostalo a teras sa checm spytat ze co mam robit aby zase som mala take pekne prsia :-D

o-ooo

lolly
mas 17,chvalis sa pitim alkoholu,fajcis,milujes sex,si vulgarna...Napis este par viet a vsetky tu prideme na to,ze pri tebe nemoze ani chlapom vadit,ze mas male prsia a prazdno v hlave,staci,ked im das trafit na spravne miesto.Ved si ty este decko!