Jazvy po znamienkach

modroočko

Ahojte:)mam na twari znamienka (dwe take wacsie ale aj take malinkke)a stela by som si ich odstranit ale taq aby som nemala jazvy pretoze sa mi te znamienka wobec nelubia:(a chcem mat peknu plet:P prosiim pomozte wopred dakujeem :)mimka

agnesh

mne robili na jar, 6 sosovic,
tri na tvari vsetky super. na chrbte som mala doteraz cervenu jazvu. davala som si aloe vera, a contractubes,a sa aj straca. zalezi asi aj od koze, aj od chirurga.asi som mala stastie.

zdenka

Mne vyberali vyrastok na lakti 2.10. este stale mi nevybrali stehy, mala by som ist na 15 den, dali mi tam gazu s nejakou tmavou, po udenine zapachajucou mastou, ale ta sa mi pri sprchovani namocila, tak som ju dala prec a len som si to prelepila rychloobvazom, dnes som si to obzerala a zda sa mi to nejake suche a popraskane, mozem si to natierat contractubexom aj pred vybratim stehov?...

wilikil

mne sa otvorila jazva necele 2 tyzdne po vybrati stehov.trosku mi aj hnisala. druhy krat mi to uz nesili, ze to nepomoze, len mi to osetrili laserom. pomoze mi po zahojeni pouzivat mas contractubex? zmensi sa mi jazva???

radus

ja som si dala vybrat znamienko na tvari cca pred tyzdnom laserom. bojim sa aby mi nezostala jazva ale zevraj je to najlepsi sposob ako vyberat znamienka na tvari. chirurgicky je velka pravdepodobnost ze tam jazva zostane. poviem vam o par mesiacov ci som spokojna alebo nie. ale bolelo to velmi

eva.pavukova

Nemá zmysel používať Contractubex gel.Na tvári sa jazvy hoja u človeka,ktorý nemá poruchu hojenia,dobre.Contractubex je krém na keloidné jazy.Som lekár,ktorý takéto zákroky bežne robí dlhé roky,mám skúsenosti a preto si,myslím,že nemusíš zbytočne vyhadzovať peniaze za tak drahú masť.

hmm

mirkaaa mne vraveli ze si to nemam mocit..tak sa tak opatrne sprchujem a vzdy s vodeodolnou naplastou aby som cim menej zmocila..tak neviem ci je teraz vhodne na to davat mast..asi by sa to malo samo hojit kym nedaju dole stehy hm? alebo to doktorka ti predpisala?

mirkaaa

hmm mne robili reoperaciu znamienka a mam stehy uz tyzden a davam si nato calciovu masticku myslim,ze je len na predpis,ale dost ma to boli neviem preco prvykrat ma to vobec nebolelo a to mi vtedy aj stehy popraskali,ale teraz ma to boli...