Jazvy po znamienkach

gabriela158

ahojte....ja bny som sa chcela spytat ci by ste mi niekto vedeli poradit ako dosiahnut aby sa vypuknutaa sosovicka vraatila do povodneho stavu....vopred dakujem

ethel

tigriatko-z vyberania znamienok strach nemusíš mať...Najlepšie ti to vyberie plastický chirurg a jazvička časom vybledne,takže ju až tak nebude vidno...Nepoznám nikoho,kto by vyberal znamienka inak ako chirurgicky,lebo je potrebné vykrojiť ho.Nikto ti ho nevypáli,ani sa to nesmie..

tigriatko

prosim vas ostatni, ake mate skusenosti s vyberanim znamienok na tvari..ja mam z toho velky strach..Nepoznate v ZA nejakeho dobreho doktora..na odstranovanie?

tigriatko

via,to co si napisala o tom odstranovani znamienok "ihlou"ma zaujalo,lebo tiez mam take vypukle znamienko na tvari a mala by som si ho dat asi vybrat ale mam strach a neviem sa odhodlat..Neviem aku latku do toho znamienka vpichne..?Nie je to nebezpecne?

sandrak

romana mne tiez na koznom neodporucila lekarka vybrat znamienko, lebo nebolo rizikove...iba vraj ak z estetickych dovodov. Ku koznemu s tym chodit vobec nemusis, objednaj sa rovno na chirurgiu, do nejakeho medicentra, za peniaze ti odstrania aj ocne gule ked budes chciet...Kozny lekar odporuca na vybratie len rizikove znamienka a ich vyber preplaca poistovna...za ine musis zacvakat.

sandrak

Ahojte, chcem sa opytat, ci sa da odstranit materske znamienko aj laserom - tmavohnede, asi 2-4 mm velke, ploche...vcera mi vyberali 1 na chrbte, dost ma to stipe teraz a toto druhe mam asi 1mm vzdialene od bradavky a nerada by som sa tam nechala rezat...ma niekto skusenosti s laserom alebo vyberanim znamienok na "intimnych" miestach?
Dakujem

čiernoočka

Ahoj Martuska2,
aj mne odstranovali znamienka z tvare ale len 3,nie 7 ako tebe ale poviem ti ze ten Contractubex je to najlepsie co na to moze byt a nechat tomu cas na zahojenie.Tvar ma najlepsiu hojivost ran na celom tele.Ja som sa tiez na zaciatku stale rozculovala ze to mam cervene, ale ani som sa nenazdala a uz to nebolo ani cervene ani vypukle ale ak by si to ty nahodou vypukle mala co pochybujem tak na to laser pomoze.

romana

ja mam na tvari 2 znamienka, bola som aj na koznom ale doktor mi ich neodporucil vybrat...:-( kde to este vyberaju??? co je lepsie laser alebo chirurgicky??