Jazvy po znamienkach

nonsens2

Mozem ist na slnko,opalovat sa s tymi jazvami po znamienkax ,ked ich mam stale cervene ,ale je to uz dlhsia doba ako pol roka ?

women

vdaka,
je to na porazenie tie dva jazvy tak pekne zrastli bez problemov. A ta velka teraz zacina robit problemy. Trochu si to cistim harmancekom tak dufam ze neurobi viac skody jak osohu.

ekusik

a na nejakých plast.klinikach to robia tiez nie?nevedela som že aj kožní lekári robievajú tie opichy. No potom je este jeden spôsob proste to nanovo vyrezat a zašiť,ale zas to môže dopadnuť ako keloid a nanovo zas a zas,proste z kože sa bude len uberať a uberať

amerika paprika

To je priebeh hojenia , niekomu sa dokonca jazva moze i otvorit ,ale nic ona sama zrastie .Ja chodim na opichy , vola sa to mezoterapia , picha mi tam nejake hormony,dost to boli , jedno sedenie stoji u mojho kozneho 12 eur , mam to absolvovat ako aspon5 krat , ja som bola raz -ale zatial to nepomohlo . Uz som skusala vsetko, tie maste -contratubex -nepomaha,bio lampy . A potom mi to vraj bude dusikom este vypalovat,aby to nebolo vypukle od tvojej koze. Ale chapes ja to mam uz rok , a zase tu je leto,plavky a mne to stale vidiet ! a este k tomu sa to nesmie vystavovat slnku , tak som zas jak mmrzak . :(

women

Dnes mi ta jazva dokonca zacala mokvat akoby mi z toho vytekal hnis, mozem si to cistit harmancekom? Zajtra idem ku obvodnemu odniest papiere opytam sa ho ci nema nejaku mast alebo vodicku alebo teraz ked sa mi to zapalilo mam radsej ist ku koznej? alebo postaci ten harmancek, alebo neviete ci sa da kupit na to nieco? vdaka za odpoved

ekusik

Aj ja mam keloidy a to mi povedali,ze mam taký typ kože(citlivý) no je to hrozne,aj banujem,že som si to dala vôbec vybrat,radsej mat znamienka než jazvy, ktore su vypukle,ružove no ako kolajnice vyzeraju,ale tiez sa chystam na "opichy" neviete mi poradit kde a za kolko?zatial som sa stretla ze v BA to ponukaju v jednom centre a cenovo priblizne 1200,- ,a este ako často by sa tam malo chodit na tie opichy?stači raz?este je aj druha možnost že "zmraziť sa to da" kryo..

women

Vdaka za odpoved. Len neviem preco mi doktorka nedala na jazvy nejaku mast len mi povedala ze mam prist o mesiac na kontrolu. Vcera ta jazva bola cervena, nie ze by cela zmodrela len trosku v strede. Len ci je to O.k.a co su to tie opichy. Bola som si dat vyberat znamienka 1 x tak neviem co je to.

amerikapaprika

Ja ich mam cervene a vypukle , rok po zakroku . To sa ti zle zahojila jazva , este sa nacakas aby vybledla ..Mne sa to zvacsovalo,zvacsovalo ..a je to obcas fialove,silno cervene,inokedy ruzove ..som zufale ..a dost to citim . Xodim uz na opichy , tak newiem

women

Chcem sa opytat ci ma niekto taku skusenost. Dala som si vyoperovat 3 znamienka podla vysledkov su v poriadku. Rany su este cervene ale doktorka povedala ze su v klude. Dnes som si vsimla ze jedna rana mi trochu zmodrela ako keby sa mi tam urobila modrina. Je to normalme alebo mam ist na kontrolu len nechcem vyzerat ako hypochonder. Od operacie je uz mesiac. Prosim o radu. Velmi pekne dakujem