Jazvy po znamienkach

DESmodka

ja som si dala vybrat znamienko na tvari a krku a uplne prepracovana robota, ziadna jazva mi neostala... lenze ked som si dala vybrat na hrudi a na nohe tak tam mi uz jazvy ostali... neviem cim to je, asi tym ze sa viac napina koza.. ale naschval sme tam nechali stichy skoro 10 dni a aj tak jazvy ostali.. pravidelne si ich natieram aj masirujem, ale nemiznu...

majkaaa

Anička,pichnú injekciu na umŕtvenie a proste ho vyreže. Je to nebolestivé a trvá to len chvíľočku. Za dvadsať minút som mala vybraté tri,pod bradou som mala jedno dosť veľké,zostala takmer neviditeľná jazvička,ale je to neporovnateľné s tým znamienkom. Ľutujem,že som to nedala odstrániť skôr. Len pár dní budeš chodiť oblepená,potom vyberú štichy a je to ok.

lilien

ja mam take velke skarede znamienko vo vystrihu..doteraz mi to nevadilo ale uz mi to zacina..po lete si to chcem vybrat lebo cez leto sa to zevraj nema.. mam 15 v juli 16 neviete mi poradit ci mi po vybrati nezostane velka jazva? a mam ist ku koznej teraz ci staci v jseni..ze kedy ma objedna ci ked pojdem v jeseni ci ma neibjedna az na dalsi rok ..lebo u zubarky na strojek to tak dopadlo :D

hmmmmmmmmmmmm

moodroocko, ak ti nerobia znamienka sarapatu, tak si ich nedavaj odsranit, pretoze aj po laserovani ostava jazvicka, ide o princip spalenia, vypalenia znamienka.ja som mala jedno pri nose,na odporucanie onkodermatologicky my to vybral plast.chirurg, tak na tvari by som si nedala vyberat obycajnym chirurgom.javicka, ono to nie je vidiet, je to skor drobna priehlbinka, ale to mi musel vyberat na dva krat, lebo prvy krat tam zostali bunky a ono to zacalo rast znovu.inac velmi zavisi aj od toho, ake jazvy sa ti tvoria.mne to chirurg najprv prezrel, moje stasrie jazvicky, urcite kazdy z nas ma napr.pozostatky z detstva:-)).

modroočko

Božííííííííínku ja tho uj newidržím sa už ani do zrkadla nemožem pozrieť a keby si tho dam laserom???že je tam menašia prawdepodobnosť jazwy hmm?

anicka

ahojte ja by som si tiez cela dat odstranit znamienka z tvare krku dekoltu a noh lebo ich mam vela a cela by som si dat odstrnit aj male lebo niesu vobec pekne a tu som citala ze nemal po vybrati znamienka ziadne jazvicky a ze sa platilo 2000sk kde ja ta chirurgia??

lilien

modroocko : to je pravda mne to tiez v 14 povedala kozna ze radsej pockat aspon do 16 lebo po odstraneni ti ostane jazva a kedze budes rast ta jazva sa bude zvacsovat.

modroočko

mnooo...čitala som na nete ze sa jazvy nedaju uplne odstranit?hm co je na tom prawdy???zmizla niekomu po niecom jazwa pomocou niecoho?mam 13 rokow a citala som ze deti w stadiu rastu by si nemali dawat oprawowat jazwy ...hmm pomozteee:) mimka