Jazvy po znamienkach

amerika paprika

Mne vyberali znamienka,mam tam samozrejme jazvy-lekar povedal keloidy su to . Tak super . mam uz ich rok . Stale cervene a nejak to boli,svrbi. vam sa to po akej dobe zahojilo,ze jazva bola biela ? A uz v klude , rok je uz podla mna dost dlho aby to bolo cervene ,diky

alilien

boli ste uz niekto na opich toho znamienka? teda jazvy keloidu ci co to je :D pomaha to? a kolko krat to treba opichat aby to zmizlo abo co sa s tym stane?

evinka

ja som si bola dať dneska odstranit velke znamienko na brade ...strašne som sa bala ale nebolo to nič hrozne ..som rada že to amm za sebou uvidime či mi ostane velka jazva

anakonda2

Caute , mne vyberali znamienka asi tak cca pol roka dozadu ..na bruxu i chrbte ...a mam velke jazvy, robili mi to na chirurgii. u sukromnika . Svrbia ma a su stale cervene po pol roku , trochu vypukle . Chcela som sa opytat na ten laser ,ale po vybrati.cize na jazvy...a najlepsie by bolo niekde z KOSIC ..dakujem

dadako

Pred rokom a pol mi vyberali velke znamienko na chrbte pri lopatke.Robil mi to plasticky chirurg,ostala mi 12cm!jazva,nosim tricka na ramienka,plavky a vobec sa za to nehanbim.Hlavne som rada,ze nebolo zhubne a kaslem na to,co si kto mysli,ked vidi tu jazvu a pomaly uz aj zabudam,ze ju mam...

somtoja

mne vybrali znamienka pred dvoma rokmi...najvecsie som samozrejme mala vo vystrihu a teraz mi tam ostala velka jazvy..nevem ako to skryt...nemozem nosit ani normalne tricka...ani plavky;((..mam 16

ajko

ahojte chcem si dat na tvari odstranit 6 znamienok u chirurga ale nie plastickeho a bojim sa ze mi tam ostanu jazvy..dokaze mi niekto poradit ako bi som tam tie jazvy nemal? DAKUJEM