Jazvy po znamienkach

natali

Ahojte,

mam velmi vela znamienok /cca 300 mozno i viac/ , bola som pre istotu si ich dat pozriet v jednom súkr. zdrav. zariadeni dermatoskopom, odtial ma poslali do NOU, kde mi na koznom povedali,ze ziadne nie je nador, no do lek. spravy napisali, ktore by bolo vhodne vybrat, aby sa to nezvrhlo. Vraj si ich mozem dať vybrat u akehokolvek chirurga, no neviem kto je v BA na to odbornik, dala by som si vybrat nielen tie co mi odporucili, ale i ine,o ktore sa mi zachytava retiazka atd. Ak mi viete poradit nejakeho odbornika i pribliznu cenu, budem velmi vdacna.
Dakujem

funeral

ja som zasa pocul ze vraj sa jazvy daju nejako zbrusit.neviem ako presne ale ze vraj hej.osobne mam na cele asi 4 cm jazvu od mojich 5 rokov.teraz mam 18 a je ju ovela menej vidiet ako niekedy.

terry

ahoj! Mne tiez vyberali znamienka na tvari a ked mi tam ostala 5 krat vacsia jazva ako bolo znamienko, tak mi lekar povedal, ze sa mu to moc nepodarilo!!! Rok predtym mi ten isty lekar vyberal tiez znamienko na tvari a nie je mi tam vidiet vobec nic. takze tak

Borina

Ahoj mne tiez vyberali dokonca 10 znamienok ale nie naraz prvykrat5 potom 2 a nakonies tri na ramene co sa mi to dost tazko hoji mam strasne velke a az tak do fialova ale to sa zahoji tiez pouzivam ten gel a tie ostatne jazvy mi uz vobec nevidno takze neodporucujem moc to laserove ziarenie

Shelbie

Chcela by som si sať odstrániť 3 znamienka na tvári..Chcela by som Vás poprosiť, či zostanú jazvy po ich odstránení..a Keby ste vedeli náhodou, koľko približne stojí taký zákrok na jedno znamienko???Ďakujem za Vašu odpoveď..

ja20

sedem naraz?? trosku dost, nie?? trebars este nevystavovanie sa slnku v najblizsej dobe, aj ked myslim ze teraz ani nebude akemu ale pre istotu