Silný, dlhotrvajúci parfém?

evicka085

jasné, že sa dajú kúpiť za lepšie ceny.. aj preto ja keď niečo tak si rozmyslím, že chcem toho viac a naraz si to cez Notino objednám.. a mám to za lepšie ceny a príde mi to rovno domov.. že nemusím sa ja niekde naháňať a zháňať, kde čo majú, nemajú a podobné srandičky.. :)

Dan_ia

Calvin Klein to su pekne vone, uz som mala od neho niekolko a teda parada a najma trvacne :)
A je to taky styl voni, ze oslovia uz len ked okolo niekoho prejdes, ze proste sa ta vona neda len tak prehliadnut, necitit :)

Janamicha123

Ale si zadelila tipov ti poviem, len podla mna v hentej parfumerii, co si poslala su tie parfumy strasne drahe. A uplne zbytocne. Daju sa aj za lepsie ceny kupit.
Ale tak ked ty na to mas :)

alebo

Hugo Boss - The Scent

Roberto Cavalli - Just

Armani - Si

Guerlain - Idylle

Swiss Arabian - Queen, Casablanca, Cupid, Valencia a ine

Ajmal - Aurum, Gucci - Guilty, YSL - in love again, Rochas - Oud Mistére

silnejsie su aj parfumy Amourage, Tom Ford, Eisenberg, dubajske, marocske, turecke, arabske, orientalne vone ... skor starsie znacky-parfumy su kvalitnejsie ako niektore dnesne vone...

Avon ma starsiu silnu vonu Far Away je to orient. vona a na tu cenu...da sa

CK - secret obssesion
Dior - Dune
Mugler - Angel, Alien
a vela inych

alebo

Hugo Boss - The Scent

Roberto Cavalli - Just

Armani - Si

Guerlain - Idylle

Swiss Arabian - Queen, Casablanca, Cupid, Valencia a ine

Ajmal - Aurum, Gucci - Guilty, YSL - in love again, Rochas - Oud Mistére

silnejsie su aj parfumy Amourage, Tom Ford, Eisenberg, dubajske, marocske, turecke, arabske, orientalne vone ... skor starsie znacky-parfumy su kvalitnejsie ako niektore dnesne vone...

Avon ma starsiu silnu vonu Far Away je to orient. vona a na tu cenu...da sa

CK - secret obssesion
Dior - Dune
Mugler - Angel, Alien
a vela inych

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.