Silný, dlhotrvajúci parfém?

vveronicka

marila ked kupujes nejaky overeny parfum tak to uplne chapem, ze proste si vacsi, to aj ja tak robim, ked viem, ze nieco mi sedi a ma to dobru cenu vo velkej velkosti, tak siahnem po tom, len ked idem do niecoho noveho to by som tiez bola asi opatrnejsia ;)

Marila

Janamicha ja väčšinou si väčšie kupujem aby mi dlhšie vydržali a väčšinou aj cenovo sa viacej oplatia ;)

olejina

janamicha teraz v tejto dobe ani moc na vyber nemame, co sa tyka kupy, pretoze bud si kupis parfum, ktory poznas alebo si objednas vzorku a poskusas alebo si proste vyberies na slepo, ked boli obchody otvorene tak som to niekedy robila tak, ze som si v predajni bola ovonat parfum, ktory som cca chcela a potom som si ho z Notina objednala, lebo vysiel lepsie :D

Janamicha123

Addia tiez som si zaciatkom decembra este objednala 30ml vonu, chcela som vyskusat cosi nove, ze ako by mi sadla a teda prijemne ma takato kupa "na slepo" prekvapila.

addia

Dan_ia každú chvíľu je nejaká nová vôňa. Občas sledujem aké vône sú, čo sa mení, čo je aktuálne trendy a teda už rozmýšľam, že si nebudem veľké flakóny objednávať, ale mi budú asi stačiť 30ml a potom budem častejšie meniť.

Janamicha123

Ruufinka mohla by si mi o tom napisat, ze kde si sa to docitala, nech sa viem aj ja k tomu dostat nech viem ako by bolo najlepsie vonavku pouzivat aby ju bolo ozaj citit??