Silný, dlhotrvajúci parfém?

evicka085

toto je normálka.. z toho si ja nič už nerobím.. preto chodím aj u kozmetičke aj ku kaderníčke len pre seba.. pre svoju potrebu.. a neriešim a nevytáčam sa ak si to muž nevšimne..

HenaZ

evicka takto by to aj malo byt..myslim, ze muzi si viacej vsimnu nieco taketo..ze mame parfum alebo ze sme ho zmenili..uces si moj drahy nevsimol asi nikdy..ze mam novu farbu, ostrihane vlasy alebo nieco take..

evicka085

vveronicka jasné, že to nevydrží.. to nie je parfum, ktorý si dáš ráno a cítiš ho poobede.. nehovorím možno vonia pekne, ale len chvíľu, preto to treba nosiť stále so sebou a to je podľa mňa zbytočná záťaž.. preto ja sa riadim tým, že menej je viac.. objednám si cez Notino jeden parfum a kvalitný a ten používam.. ráno keď vstanem si ho na seba dám.. a ešte večer keď varím večeru príde drahý, že ho cíti, že pekne voniam.. takže to hovorí podľa mňa za všetko.. aj keď jasné, že záleží od typu vône.. neiktoré sú intenzívnejšie ako iné..

Katarzyna

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Do mojich rúk sa za krátku chvíľku dostala vôňa číslo 23 vo feromonovom prevedení. Vôňa je naozaj krásna, veľmi dlho vydrží a je naozaj príjemná. Určite odporúčam makeup.sk . Prijateľná cena a jednoduchosť flakónu je podľa mňa veľkým plusom.

vveronicka

adelaine nikto nehovori, ze mas dat tolko penazi za parfum, ja tiez nezarabam miliony, ale parfum si kupim original stoj co stoj, pretoze viem, ze mi vydrzi dlho, viem, ze to neni zalezitost na par tyzdnov, ale budem ho mat aj rok, aj viacej podla toho ako casto si ho budem davat, a zatial co ja miniem ten original tak ty mozno aj desat takych vystriedas, minies a si na tom istom cenovo, mozno aj horsie

Adelaine

Ahojte, som priamo závislá na parfémoch a používám ich aj keď upratujem, alebo len tak aj keď som doma. Moja smola je , že pracujem v zdravoníctve a nemôžem si dovoliť dať 100 euro za parfém. Takže som sa vynašla a začala som si kupovať parfémy Aristea , ktoré majú veľké množstvo druhov imitácií svetových parfémov a stojí ma to do kopy 11,50 eur. Tak dúfam, že keď vyskúšate date mi za pravdu.

addia

Dan_ia tu Eternity som objednávala teraz mamine, bude MDŽ a sťažovala sa, že tatko na to kašle, že jej nič nikdy nekúpi, tak reku dobre vyriešim to za neho. Tak som jej objednala a pôjdem mu ju potom zaniesť, nech jej ho dá :D

Dan_ia

Booozinku prepac mi, nevsimla som si, ze si cakala na moje tipy. Napisem ti jasne :) Pozri si od tej znacky napriklad Eternity alebo aj Reveal, to su take pekne vone. Tato druha vona je zo zaciatku taka dost intenzivna, ale ona potom tak trosku akoby utichne a je fakt prijemna ;)

ruufinka

Vveronicka ale to je vec, ktorú ja kvitujem, je to tak vôňa má vplyv na sebavedomie. Lebo ľudia navôkol ťa registrujú aj podľa voňavky, predsa len čuch je veľmi vnímavý, ja napríklad tiež keď cítim nejakú peknú voňavku tak sa niekedy až otočím. Raz som mala chuť sa jednej kočky aj opýtať, že čo to má, akú :D :D