Silný, dlhotrvajúci parfém?

vveronicka

ruufinka mne aj vona dokaze zdvihnut sebavedomie, dokaze to ozaj divy, predsa len parfum utoci riadne na nase zmysly :)

Janamicha123

Hena ja sa zakazdym dobrej cene potesim, klamala by som keby som napisala, ze nie, ale tiez nemam zaujem ist na ukor kvality, jedna cena je jedna vec, ale keby nemal byt ten parfum dobry, tak to ani za tu dobru cenu nekupim, to by pre mna boli vyhodene peniaze a ozaj nemam tolko penazi aby som ich mohla za nezmysly vyhadzovat

ruufinka

Hena to ti dám za pravdu, ja čakám kým mi kočka dolu napíše, že konkrétne s ktorými typmi má skúsenosť, aby som vedela, ktoré z tejto značky je fajn do čoho sa oplatí ísť.
Lebo mám rada také vône, čo sú také akoby elegantné a zároveň trvácne :)

HenaZ

addia ide aj o cenu aj o kvalitu..ja by som sa nepotesila dobrej cene, keby som si nebola ista kvalitou..no jasne, ze kazdy stavia na inych veciach..no pre mna je podstatne to aby parfum vydrzal..aby vonavka bola jemna, ale zato trvacna..

addia

Evicka áno áno, tiež kukám a porovnávam ceny aj na eshopoch predtým jak niečo kúpim, objednám. Som rada, keď proste mám jasno v tom, či nákupim výhodne :)

evicka085

jasné, že sa dajú kúpiť za lepšie ceny.. aj preto ja keď niečo tak si rozmyslím, že chcem toho viac a naraz si to cez Notino objednám.. a mám to za lepšie ceny a príde mi to rovno domov.. že nemusím sa ja niekde naháňať a zháňať, kde čo majú, nemajú a podobné srandičky.. :)

Dan_ia

Calvin Klein to su pekne vone, uz som mala od neho niekolko a teda parada a najma trvacne :)
A je to taky styl voni, ze oslovia uz len ked okolo niekoho prejdes, ze proste sa ta vona neda len tak prehliadnut, necitit :)

Janamicha123

Ale si zadelila tipov ti poviem, len podla mna v hentej parfumerii, co si poslala su tie parfumy strasne drahe. A uplne zbytocne. Daju sa aj za lepsie ceny kupit.
Ale tak ked ty na to mas :)

alebo

Hugo Boss - The Scent

Roberto Cavalli - Just

Armani - Si

Guerlain - Idylle

Swiss Arabian - Queen, Casablanca, Cupid, Valencia a ine

Ajmal - Aurum, Gucci - Guilty, YSL - in love again, Rochas - Oud Mistére

silnejsie su aj parfumy Amourage, Tom Ford, Eisenberg, dubajske, marocske, turecke, arabske, orientalne vone ... skor starsie znacky-parfumy su kvalitnejsie ako niektore dnesne vone...

Avon ma starsiu silnu vonu Far Away je to orient. vona a na tu cenu...da sa

CK - secret obssesion
Dior - Dune
Mugler - Angel, Alien
a vela inych