Silný, dlhotrvajúci parfém?

marinina

MANIFESTKA - Ak je to originál, že to je kvalitný parfum tak vydrží, preto je dobré objednávať z obchodov pri ktorých máš istotu, že predávajú kvalitné voňavky. Malo by to byť tak, že si dáš parfum na seba a cítiť ho ešte aj po hodinách :)

alzbetiena

*martina.d* toto je inak voňavka, ktorú mám veľmi rada na mužovi, je taká mužná, svieža a úplne proste po nej bažím, to som mužovi na okrúhliny tiež kupovala. Pamätám si že istého času aj dosť reklám som na ňu videla a teda oslovila ma ozaj :)

Naty63

olejina mne aj ako darček už viackrát k objednávke prišli aj vzorky rôznych parfumov...to nie je na škodu...vveronicka toto čo píšeš je fakt, ale aj tak ja napríklad keď kupujem drahému tak podľa toho, čo sa mne zdá fajn...čo sa mne páči...nejako nekukám na to, kto čo iný používa...čo teraz letí a tak podobne...

olejina

je to tak, moze vonat inak, preto mam rada ze si objednam nejake tie vzorky a tie skusam a tym padom aj viem aka intenzivna je ta vona a aj ako dlho vydrzi na mne, ale zaklad je aj to, kam si ju proste aplikujeme ;)

vveronicka

peter nemyslim si, ze kazdy druhy chlapo vonia rovnakou vonavkou :) pretoze aj rovnaka vona na dvoch ludoch moze vonat ale ze uplne inak ;)

martina.d

peter len osobne by som nemala odvahu kúpiť môjmu chlapovi nejakú značku o ktorej nemám vôbec páru, že neviem vôbec čo je to zač, či vôbec vôňa vydrží či to nie je len dáka napodobenina alebo niečo, preto ja sa snažím siahať skôr po známejších značkách. Napríklad Paco Rabanne 1 Million som mu z Notina objednala a z nej bol vytešený :)

PeterSveter

nový a neokukaný (značka - nevoní tým každý druhý chlap v obchode :D ) je za mňa Jack Saloon od Angry Beards ;)

addia

Niečo teraz kamoška akurát včera písala do skupiny, čo si píšeme jak baby, že vlastne keď na tom eshope, čo zdeni písala, že nakúpiš nad nejakú sumu a zaplatíš s kartou master card, tak tam máš potom na ďalší nákup nejakú zľavu, takže myslím si, že aj také niečo môže byť celkom zaujímavé.