Silný, dlhotrvajúci parfém?

HenaZ

a keby len na cely den..ja si davam na telo aby teda vona bola intenzivna..ale niekedy aj napriklad na kabat alebo tak a teda odkedy si objednavam vonavky z Notina tak vonu citit este aj na druhy den..proste ono ide velmi o kvalitu a teda aj o typ vone..ale toto su take veci na ktorych v zivote nebudem setrit..lebo vona podla mna charakterizuje cloveka..

vveronicka

marinina najma tym clovek nic neusetri ked si nejaku napodobeninu kupi, lebo davas si ju vo vacsom mnozstve a nasledne prides na to, ze zachvilku je prazdna a pritom ked investujes do kvalitnej vonavky tak ti staci jeden, dva vstreky a mas vystarane na cely den :)

marinina

OLEJINA - Niekomu sa nemusí, ale keď jej sa páči, tak to je základ, predsa len tiež si nevyberám voňavku podľa toho, čo sa páči mojej mamine, sestre alebo nedajbože svokre :)

naty_gresova

Mne sa celkom akože vkus na vône mení časom, teda myslím tak, že vekom, dnes sa mi úplne iné páčia ako pred nejakými piatimi rokmi, čiže ja sa snažím vyberať ozaj podľa toho, čo aktuálne mi vonia.

olejina

je to krasna vona, to je fakt, ale viacero zien ju v dnesnej dobe pouziva a to sa nemusi niekomu pacit, ze je taka akoby okukana uz viacej :)

marinina

SNEEJLEEEE - Tak šetriť sa dá aj inak, inde, ja napríklad na tomto by som nešetrila. Zakaždým si kúpim parfum, ktorý stojí za to a na Notino si môžem kúpiť originál za dostupnú cenu, takže nad niečím takýmto jak je nejaká napodobenina nad tým mi ani len nenapadlo premýšľať

sneeljeeee

Milovala som parfum Cartier La Panthère , je naozaj výnimočný, doba Covidová mňa však prinútila šetriť a našla som si celkom podarené imitácie Aristea Numeros, čo ma prekvapilo sú fakt silné a keď vyperiem prádlo a ho žehlím tak stále parfum cítim - hespac.com

anlabela

No prave pre toto ja objednavam z Notina, tam mam istotku, ze vsetko bude ako ma byt, ze mi vonavka bude vonat ako ma, uz niekolko rokov tak objednavam a kupujem aj sebe, aj mojej rodine a teda nestazoval sa nikto, kvalitne vonavky su podla mna super darcekom :)