Silný, dlhotrvajúci parfém?

olejina

je to krasna vona, to je fakt, ale viacero zien ju v dnesnej dobe pouziva a to sa nemusi niekomu pacit, ze je taka akoby okukana uz viacej :)

marinina

SNEEJLEEEE - Tak šetriť sa dá aj inak, inde, ja napríklad na tomto by som nešetrila. Zakaždým si kúpim parfum, ktorý stojí za to a na Notino si môžem kúpiť originál za dostupnú cenu, takže nad niečím takýmto jak je nejaká napodobenina nad tým mi ani len nenapadlo premýšľať

sneeljeeee

Milovala som parfum Cartier La Panthère , je naozaj výnimočný, doba Covidová mňa však prinútila šetriť a našla som si celkom podarené imitácie Aristea Numeros, čo ma prekvapilo sú fakt silné a keď vyperiem prádlo a ho žehlím tak stále parfum cítim - hespac.com

anlabela

No prave pre toto ja objednavam z Notina, tam mam istotku, ze vsetko bude ako ma byt, ze mi vonavka bude vonat ako ma, uz niekolko rokov tak objednavam a kupujem aj sebe, aj mojej rodine a teda nestazoval sa nikto, kvalitne vonavky su podla mna super darcekom :)

marinina

MANIFESTKA - Ak je to originál, že to je kvalitný parfum tak vydrží, preto je dobré objednávať z obchodov pri ktorých máš istotu, že predávajú kvalitné voňavky. Malo by to byť tak, že si dáš parfum na seba a cítiť ho ešte aj po hodinách :)

alzbetiena

*martina.d* toto je inak voňavka, ktorú mám veľmi rada na mužovi, je taká mužná, svieža a úplne proste po nej bažím, to som mužovi na okrúhliny tiež kupovala. Pamätám si že istého času aj dosť reklám som na ňu videla a teda oslovila ma ozaj :)

Naty63

olejina mne aj ako darček už viackrát k objednávke prišli aj vzorky rôznych parfumov...to nie je na škodu...vveronicka toto čo píšeš je fakt, ale aj tak ja napríklad keď kupujem drahému tak podľa toho, čo sa mne zdá fajn...čo sa mne páči...nejako nekukám na to, kto čo iný používa...čo teraz letí a tak podobne...