Silný, dlhotrvajúci parfém?

Adelaine

Ahojte, som priamo závislá na parfémoch a používám ich aj keď upratujem, alebo len tak aj keď som doma. Moja smola je , že pracujem v zdravoníctve a nemôžem si dovoliť dať 100 euro za parfém. Takže som sa vynašla a začala som si kupovať parfémy Aristea , ktoré majú veľké množstvo druhov imitácií svetových parfémov a stojí ma to do kopy 11,50 eur. Tak dúfam, že keď vyskúšate date mi za pravdu.

addia

Dan_ia tu Eternity som objednávala teraz mamine, bude MDŽ a sťažovala sa, že tatko na to kašle, že jej nič nikdy nekúpi, tak reku dobre vyriešim to za neho. Tak som jej objednala a pôjdem mu ju potom zaniesť, nech jej ho dá :D

Dan_ia

Booozinku prepac mi, nevsimla som si, ze si cakala na moje tipy. Napisem ti jasne :) Pozri si od tej znacky napriklad Eternity alebo aj Reveal, to su take pekne vone. Tato druha vona je zo zaciatku taka dost intenzivna, ale ona potom tak trosku akoby utichne a je fakt prijemna ;)

ruufinka

Vveronicka ale to je vec, ktorú ja kvitujem, je to tak vôňa má vplyv na sebavedomie. Lebo ľudia navôkol ťa registrujú aj podľa voňavky, predsa len čuch je veľmi vnímavý, ja napríklad tiež keď cítim nejakú peknú voňavku tak sa niekedy až otočím. Raz som mala chuť sa jednej kočky aj opýtať, že čo to má, akú :D :D

vveronicka

ruufinka mne aj vona dokaze zdvihnut sebavedomie, dokaze to ozaj divy, predsa len parfum utoci riadne na nase zmysly :)

Janamicha123

Hena ja sa zakazdym dobrej cene potesim, klamala by som keby som napisala, ze nie, ale tiez nemam zaujem ist na ukor kvality, jedna cena je jedna vec, ale keby nemal byt ten parfum dobry, tak to ani za tu dobru cenu nekupim, to by pre mna boli vyhodene peniaze a ozaj nemam tolko penazi aby som ich mohla za nezmysly vyhadzovat

ruufinka

Hena to ti dám za pravdu, ja čakám kým mi kočka dolu napíše, že konkrétne s ktorými typmi má skúsenosť, aby som vedela, ktoré z tejto značky je fajn do čoho sa oplatí ísť.
Lebo mám rada také vône, čo sú také akoby elegantné a zároveň trvácne :)

HenaZ

addia ide aj o cenu aj o kvalitu..ja by som sa nepotesila dobrej cene, keby som si nebola ista kvalitou..no jasne, ze kazdy stavia na inych veciach..no pre mna je podstatne to aby parfum vydrzal..aby vonavka bola jemna, ale zato trvacna..

addia

Evicka áno áno, tiež kukám a porovnávam ceny aj na eshopoch predtým jak niečo kúpim, objednám. Som rada, keď proste mám jasno v tom, či nákupim výhodne :)