Silný, dlhotrvajúci parfém?

hirta

nie je to moc, keď používaš všetko? vieš či tá vôňa nie je akože už too much, či to nie je potom také vtieravé :)

alzbetiena

*marinina* všetky neviem či to majú. Ale napríklad ja používam parfum Versace Bright Crystal a keď som si ten objednávala, tak som si k tomu aj deodorant v rozprašovači a tiež aj sprchový gél rovnakej značky. Lebo to úplne tak spolu ladí a teda ja to mám tak rada. Na Notine som našla komplet všetko, takže tak si objednávam.

hirta

diia skúsila som to prvýkrát asi pred rokom a pol, lebo mi kamarátka spomínala, že to tak používa a mne sa to páči, mám rada celkovo tú vôňu parfumu, čo používam, takže keď ešte aj deodorant je taký tak je to úplne, že strop :)

diia

mate niektora vyskusany aj deodorant vo voni parfumu? by ma zaujimali nejake skusenosti s tym, ci to ma zmysel pozerat :)

magduska

...akoze myslis miesto?...to dozaista...to miesto by malo byt pulzujuce...a moja skusenost je taka, ze na kozi uplne inak parfum dokaze vyniknut...je vela zloziek v roznych parfumoch...a na kozi sa postupne pekne uvolnuju...

HenaZ

a keby len na cely den..ja si davam na telo aby teda vona bola intenzivna..ale niekedy aj napriklad na kabat alebo tak a teda odkedy si objednavam vonavky z Notina tak vonu citit este aj na druhy den..proste ono ide velmi o kvalitu a teda aj o typ vone..ale toto su take veci na ktorych v zivote nebudem setrit..lebo vona podla mna charakterizuje cloveka..

vveronicka

marinina najma tym clovek nic neusetri ked si nejaku napodobeninu kupi, lebo davas si ju vo vacsom mnozstve a nasledne prides na to, ze zachvilku je prazdna a pritom ked investujes do kvalitnej vonavky tak ti staci jeden, dva vstreky a mas vystarane na cely den :)

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.