Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silný, dlhotrvajúci parfém?

HenaZ

kockasikocka toto vobec nie je pravda..ja tiez nemam penazi na rozdavanie, avsak parfumy si kupujem kvalitne..objednavam si ich cez Notino, kedze tam maju dostupne ceny..a teda poviem ti, ze na mizinu ma to nepriviedlo..radsej zainvestujem do kvalitneho original parfumu ako do nejakej napodobeniny..ktoru miniem za chvilku..

kockasikocka

Mam rada parfumy a neviem si predstaviť deň , kedy sa nenastriekam parfumom. Na zimu používam silnejšie a na leto slabšie sviežejšie. Uprednostňujem parfumy Aristea Numeros, sú to imitácie, ale ako som povedala používam ich veľmi veľa prišla by som na bubon keby som si mala kupovať originály. Perfektné sú Aristea Numeros 120 (Good Girl - Carolina Herrera) alebo Aristea Numeros 170 ( Good Girl Legere - Carolina Herrera)

Janamicha123

Zahada je to aj pre mna. Len treba vediet, kde kupit original a za dostupnu cenu. Tiez osobne by som si niektore parfumy nekupila, lebo na predajniach stoja pomaly majland, ze su drahe, ale ked si viem ten parfum najst niekde na nete a za dobru cenu, tak by som bola blazon keby som to nevyuzila :)

evicka085

janamicha123 práve to, že mne je to tiež divné.. ale tak asi každý máme iné zvyky.. inak používame.. napríklad ďalšia vec, ktorej vôbec nerozumiem, že prečo ľudia kupujú napodobeniny parfumov.. keď sa dajú zohnať už aj originály za fajn cenu..

bufetkaFF

Používám Aristeu numeros 118, Hypnotic DIOR a Si od Armaniho a som spokojná - výber mojich parfumov je taká, že sú síce silné ,ale veľmi dlho vydržia. Inak cenová relácia od 11,50 eur (Aristea) až po 100 eur. Treba si jednotlivé parfumy vyskúšať a každý nech sa rozhodne sám. Já mám rada keď ide za mnou taká voňavá stopa!!!