Silný, dlhotrvajúci parfém?

olejina

daniela mna sa paci The One Gold, ta je krasna :) ale je tak dobra, ked je chladnejsie, tak na jesen alebo v tom obdobi proste, ale mam ju rada :)

hirta

daniela, ale dajú sa dnes už aj za prijateľné ceny kúpiť parfumy, je rozdiel kupovať v parfumérii a objednať cez internet, parfum ten si objednávam z Notina, porovnávala som si viackrát ceny v kamenných parfumérkach a takto eshopy a tam mi to vychádzalo veľmi dobre :)

Daniela1992

Za me osobne to je Dolce Gabanna - The One. Vydrží na oblečení i kůži několik dnů. Používám tento parfém už řadu let a neměnila bych. Není nejlevnější, ale rok mi vydrží.

mifuska

ahojte. vidim, ze sa tu bavite o kadecom, len chcela by som sa vratit k parfumom. viete mi poradit nejaku dobru vonu pre toto obdobie? mam rada svieze vone, ale teraz sa to asi moc nehodi, ked je takto chladno :/

vveronicka

ked dnes uz mas rozne znacky, niektore su aj take tie gelove, niektore su vyzivne, niektore musia aj do lampy, to by jeden neveril kolko je toho, to cela veda okolo toho, moj muz ten len ocami prekruca ked si novy nejaky kupim :D

Marila

Stihla stihla, sestra tá chcela ešte nejaké špeci laky na nechty tak to som ešte zháňala, že kde to majú a nakoniec som na Notine našla, tak som urobila objednávku a doťukla som komplet všetky darčeky tam :D

Marila

No to je dobrý plán, to na tom nie je podľa mňa čo pokaziť, je to dobrý nápad a treba sa na to vrhnúť, ja našťastie už asi 80% darčekov mám, ale ešte mám v hlave, čo by som chcela, nejaké maličkosti. Ja mám toto veľmi rada, keď môžem vyberať niečo, čím urobím blízkym radosť :)

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.