Silný, dlhotrvajúci parfém?

Janamicha123

Naty kazdy sme nejaky, mam kamaratku, ktora bude na vsetkom moznom setrit, ale teda na topankach nie a to zase mne je jedno, to ja toto neriesim, pre kazdu je priorita nieco ine. Ale u mna tiez teda poriadny, dlhtrvajuci parfum nemoze chybat

zdeni_richta

naty som taka ista..u mna ide o to, ze parfum si nekupujem kazdy den..takze za ten mi nie je luto dat aj viacej penazi ked viem, ze to stoji za to, ze sa oplati..nakupujem cez Notino a teda tam sa mi zatial podarilo zakazdym vychytat bude nejaku akciu alebo dopravu zadarmo..takze paradicka..

Naty63

tara toto zase by mňa osobne nedonútilo šetriť aj keby neviem čo...mať dobrý parfum to je základ...aspoň teda pre mňa...to veľa povie o človeku takže ja v tomto smere staviam na kvalite zakaždým...radšej si nekúpim nové šaty alebo čosi...ale toto musím mať...

tara16

Milovala som parfum Cartier La Panthère , je naozaj výnimočný, doba Covidová mňa však prinútila šetriť a našla som si celkom podarené imitácie Aristea Numeros, čo ma prekvapilo sú fakt silné a keď vyperiem prádlo a ho žehlím tak stále parfum cítim.

ewinna

Ahojte chcela by som nejaky parfum novy neokukany, velmi vela voni je takych, ze viem, ze ich kamosky pouzivaju alebo tak a uz tym mi je to akoby proti srsti aby som si kupila rovnaky, preto hladam a pozeram uz nejaky cas nieco ine, nieco o com som este od kamosiek nepocula, avsak stracam sa v tom, je toho kvantum :(

Janamicha123

Brunetka ako kedy, moj muz si napriklad po tyzdni vsimol, ze mam inu vonavku, ze som si novu kupila a zmenila, takze co ti poviem, kazdy chlap je uplne iny, ale dozaista su aj taki, co to citia hned :)

brunetka28

Ahojte chcela by som vedieť či vaši chlapi aj ocenia, keď máte novú vôňu, či to cítia, či vám k tomu niečo povedia alebo to odignorujú, lebo teda ja mám pocit, že ten môj to vôbec nevníma :(

magduska

...dan_ia chapem to pretoze to je vec ktora ta prva zaujme ked nieco vyberas no nie?...u mna je to tiez tak, ze aj ten vizual je podstatny...najma aj ked cez net objednavas tak to je taky ten prvy kontakt, ze uvidis a ta to oslovi...

ruufinka

Akinom007 toto si trafila klinček po hlavičke! Mne táto vôňa príde úplne taká zvodná a nielen flakónikom, ale aj vôňou je taká prenikavá! :)