Silný, dlhotrvajúci parfém?

Dan_ia

Majushinqa22 armani ma novu vonu? Jak to, ze o tom neviem? Idem pozriet, co je to zac, co obsahuje ake ma zlozenie :)
Mam rada ked su vone take kvetinove, to ma aj v zime vie vratit do leta, niekam na dovolenku :P

olejina

brunetka tak ono ja som sa stretla s tym, ze ja som necitila vlastnu vonu, lenze to aby niekto cudzi moju necitil, to by uz bol problem :/

brunetka28

Nielen ty, ani ja tomu neverím, kamarátka také veci používala, ale tiež už prestala, veľakrát prišla, že má novú voňavku a keď už xtý krát som sa jej pýtala, že akú lebo nič necítim tak vtedy pochopila, že vyhadzuje peniaze zbytočne :D

Adelaine

Ja milujem parfum ARISTEA NUMEROS 180, je to vlastne imitácia parfému Mon Pari od YSL. Neuveriteľne vonia a dosť dlho vyydrží a to len za 11,50 eur !!!!

Janamicha123

Ruufinka to si kde toto citala? To som o tomto nepocula este, ze by nejako bolo treba si davat vonavku na nejake presne miesta :D

ruufinka

Parfumy čo viem by sa mali aplikovať na pulzujúce miesta, niekde som o tom čosi čítala, že je to dobré si ho tak dávať na pokožku, aby vlastne tá vôňa sa mohla postupne uvoľňovať.

vveronicka

evicka dakujem ti za nazor, ze si mi napisala :) myslela som si to iste, ked som to zbadala, ze to zrejme nebude uplne v pohodke :/ addia ako toto myslis ze ako?
to je aj nejaky sposob ako ho spravne aplikovat?

addia

Toto je moje obdobie, teraz letia svieže a kvetinové vône, ale musím povedať, že mne až časom došlo, že aby sme ozaj využili potenciál vône treba si ju aj správne na seba dať ;)