Silný, dlhotrvajúci parfém?

evicka085

addia ale tak vieš to vyriešiť inak.. napríklad tak, že budeš pre rodinu na sviatok nejaký kupovať.. a budeš mať vystarané aj darčeky a uspokojíš aj túžbu po nakupovaní..
vieš ako sa to hovorí, že zabiješ dve muchy jednou ranou takým spôsobom..

addia

Nepíšte radšej už viac tipov na parfumy, šak nemám takú veľkú poličku aby som si mohla nejaké ďalšie kupovať.
V tomto by som brala všetko, čo je svieže, kvetinkové a toho teda je. Aj keď teraz pomaly na zimu si budem musieť asi zaobstarať už niečo také trošku ťažšie, predsa aby to v zime, v mrazoch vyniklo na mne :P

Janamicha123

Ariianka ved ja viem, mam ju vyskusanu, takze viem ako vonia a teda rozziari mi den ked ju citim.
Ono je ale najlepsie si tie parfumy na sebe skusit, ze jak vonia, lebo na kazdom moze inak :)

ariianka

jakub aj si vybral nejaky? Ten co janamicha pisala ten je brutalny, teraz pred asi mesiacom som si ho objednala a je to pre mna top! Uplna zavislost, taka krasna vona, co dufam, ze sa mi nikdy nezunuje :)

ruufinka

Najdôležitejšie je podľa mňa je mať istotu v tom, že ti príde originál, predsa len to je vec, ktorú očakávame!

Janamicha123

Euphoria je krasna. Pekna vona a na Notino ju maju aj za dostupnu cenu, cize tam sa neni coho bat. Je aj trvacna, aj intenzivna.
:) Viem si predstavit, ze neni jednoduche vybrat pre priatelku parfum, ale myslim, ze tento by sa jej pacit mohol ;)

Jakub2245

Čaute, poraďte mi parfum pre priateľku.. ja som z toho jelen.. je ich tak strašne veľa,čo z toho by ste vybrali www.testado.sk ? Vďaka

Janamicha123

Lenze tieto obavy su, ale ze uplne zbytocne. Pretoze tie cenove rozdiely su casto aj viac jak 5 eciek, aj to som malo povedala v niektorych pripadoch, takze vyrovnat sa to nevyrovna ani len nahodou ;)

ruufinka

Jasné, tie ceny to je sto a jedno, keď si porovnáš normálne v nejakých kamenných predajniach a zase cez internet.
Len sú ľudia čo majú obavu, že cena sa vyrovná keď by si to zrátali aj s dopravou :/

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.