Silný, dlhotrvajúci parfém?

magduska

...dan_ia chapem to pretoze to je vec ktora ta prva zaujme ked nieco vyberas no nie?...u mna je to tiez tak, ze aj ten vizual je podstatny...najma aj ked cez net objednavas tak to je taky ten prvy kontakt, ze uvidis a ta to oslovi...

ruufinka

Akinom007 toto si trafila klinček po hlavičke! Mne táto vôňa príde úplne taká zvodná a nielen flakónikom, ale aj vôňou je taká prenikavá! :)

vveronicka

marila ked kupujes nejaky overeny parfum tak to uplne chapem, ze proste si vacsi, to aj ja tak robim, ked viem, ze nieco mi sedi a ma to dobru cenu vo velkej velkosti, tak siahnem po tom, len ked idem do niecoho noveho to by som tiez bola asi opatrnejsia ;)

Marila

Janamicha ja väčšinou si väčšie kupujem aby mi dlhšie vydržali a väčšinou aj cenovo sa viacej oplatia ;)

olejina

janamicha teraz v tejto dobe ani moc na vyber nemame, co sa tyka kupy, pretoze bud si kupis parfum, ktory poznas alebo si objednas vzorku a poskusas alebo si proste vyberies na slepo, ked boli obchody otvorene tak som to niekedy robila tak, ze som si v predajni bola ovonat parfum, ktory som cca chcela a potom som si ho z Notina objednala, lebo vysiel lepsie :D

Janamicha123

Addia tiez som si zaciatkom decembra este objednala 30ml vonu, chcela som vyskusat cosi nove, ze ako by mi sadla a teda prijemne ma takato kupa "na slepo" prekvapila.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.