Silný, dlhotrvajúci parfém?

ariianka

jasmin niekomu to tak moze vyhovovat, inemu nie, za mna ti mozem povedat tolko, ze ja radsej sa pozeram len po originalnych znackovych parfumoch, aby som mala istotu, ze bude ten parfum kvalitny a najma, ze co to vydrzi a nebudem sa musiet stresovat tym, ze mam nejake stretnutie po praci a uz ho na sebe necitim ;)

jasmin27555

párkrát som si objednala takto z katalógu ale nepáčil sa mi zatiaľ ani jeden parfum jeden voňal moc sladko druhý zase nič nevydržal mohla by som si ho na seba dávať každú hodinu aby ho vôbec bolo cítiť a to ozaj takéto veci nemám za potreby :(

diia

aduska to vazne sa ti nejaky parfum z tade paci? parkrat som si tiez tak vonavku objednala a putovala co najskor z domu, tie vone mi vobec nevyhovuju. takze ja tiez radsej si kupim nejaky kvalitny znackovy parfum cez internet a nemusim cakat, co za vykvet mi pride, ked si takto z katalogu vyberiem nieco o com nemam tusenia.

Aduska9632

Ja zbožňujem parfém MIRAGE od Oriflame, je neskutočne krásny a dlho vydrží ;) poprípade skús ako písali vyššie z notina, ak chces, použi aj kupón na ušetrenie peňazí :D -odkaz odstránený- vždy sa zíde ;)

Suzanell

Musí byť parfém silný aby vydržal celý deň? Aby som ho na sebe cítila? Alebo od čoho sa táto vlastnosť odvíja? Lebo neviem ako si vybrať správny parfum presne pre mňa. Ako nájsť to čo by mi pasovalo, čo by vydržalo, ale zároveň aby mi to nerobilo zle.

marinina

VVERONICKA - Neviem tiež tomu nerozumiem. Osobne radšej investujem do kvalitného parfumu. Ak už si mám kúpiť parfum, tak nej čoto vydrží, nech ho nemusím na seba dávať 5krát do dňa, len aby ho bolo cítiť. Najradšej som, keď si dám na seba parfum ráno a cítim ho celý deň.

vveronicka

po pravde nerozumie co na tej stranke vidite, keby aspon predavali kvalitne a originalne parfumy, tak nepoviem ani pol slova, ale preco by som mala vycapit peniaze za nieco o com nemam ani sajnu ako to vonia a ako dlho to vydrzi kedze to nie je originalna znacka?

ruufinka

M4L1bU to je parfum v takej ružovej krabičke? Je to ten, čo si myslím? Som dnes ráno pozerala, čo nové na notino, lebo budem musieť kamoške pozrieť nejaký darček a sa mi vidí, že ešte aj v akcii ho na stránke mali. Hovoríš, že vonia pekne? Nie je nejaký sladký ten parfum? Ak je pekný tak by som ho tej kamoške mohla aj kúpiť, len ona nemá rada presladené vône.