Silný, dlhotrvajúci parfém?

Emma37

Dlhšie už používam Calvin Klein Obsessed. Nádherne vonia, dlho vydrží a hlavne to nieje žiadna tuctovka.Objednávala som ho cez stránku Notino.sk spolu s ďalšími produktmi+som využila zľavu z kuponyzdarma.sk ktorú tiež vrelo odporúčam:)

alzbetiena

*Treba myslieť* na viacero vecí, keď sa rozhodneme vybrať si nový parfum. Keď nie je parfum kvalitný, tak väčšinou to môj nos hneď spozná a rozbolí ma hlava. Z kvalitného originálneho parfumu sa mi to doposiaľ nestalo :)

diia

tak asi sme kazda ina. asi si v tomto kazda najdeme to svoje. ja rada nakupujem cez notino. viem ci vopred objednat aj vzorky parfumov a potom si objednam len ten parfum co chcem. nemusim panikarit ani stresovat v akom stave pride ten parfum a ako dlho vydrzi, kedze tento eshop garantuje kvalitu :)

jarunna

z katalogov zo zasady neobjednavam lebo som sa raz popalila ked som si cely parfum objednala a stacilo bola som velmi sklamana a nic take by som uz teda zazit nechcela :/

diia

jasmin napodobne. nemam s takymi vecami dobre skusenosti radsej si cez internet objednam bud nejake vzorky alebo len parfum, ktory viem ako vonia a mam po starostiach nemusim riesit ako sa potom zbavovat nejakeho parfumu z katalogu, ktoreho vona sa mi nebude pacit.