Silný, dlhotrvajúci parfém?

nadka38

Vies co asi o polovicu bola drahsia ako ma vysla cez internet, ale tak uz neriesim... Uz sa snazim takymto veciam predchadzat a nejako sa necudovat... Ten cenovy rozdiel je dost viditelny, najma ak chces naraz kupit viacero parfumov, tak ten rozdiel ti urobi vela ;)

0levandula0

Naďka koľko ťa asi stála na predajni? Chcela by som si vedieť aspoň tak predbežne predstaviť že aký je ten cenový rozdiel medzi predajňami a eshopom. Lebo už viackrát som o tých cenových rozdieloch počula ale nejako som tomu pozornosť nevenovala ale tvoj komentár ma zaujal :)

nadka38

Chloe Chloe je krasna vona ale je dolezite aby zena mala original pretoze ten ma specificku vonu a dlhu vydrz... Prvykrat som si ju kupila v kamennej predajni a stala ma nenormalne peniaze... Ked uz som mala len na dne tak som zacala patrat ze kde ju viem zohnat za menej ako ma stala prvykrat... Nakoniec som sa cez kamosku dostala k Notino tak som pozrela ci ju maju v ponuke a skoro som okoktavela ked som zbadala tu cenu... Tak hned som objednala a asi pred mesiacom som ju uz druhykrat takto objednala a nemala som problem... Vonia prekrasne a to ako dlho vydrzi to je pohadka... Nemusim ju nosit so sebou v kabelke kedze staci ze ju rano pouzijem... A myslim co sa tyka tych alternativ originalnych parfumov tak zbytocne vyhodene peniaze...

perla

OPIUMBLACK dovolim si tvrdit, ze sa mylis. Tiez som dlho mala nazor ako ty. Ze len predajne, avsak minuly rok som objednala cez eshop a bola som milo prekvapena. Objednala som si parfum, ktory som predtym mala z kamennej parfumerie, takze som vedela ako dlho vydrzi ako by mal vyzerat a aj vonat. Ten co mi prisiel z eshopu bol taky isty ako som mala z predajne :) aj rovnako dlho vydrzal. Ide o to kupovat original parfum od overenych predajcov a nie alternativy parfumov, ktore sa snazia hrat na drahsie znacky ;)

OPIUMBLACK

Suhlas s prispevkom podomnou. Original je original. Cez internet kupujes macku vo vreci VZDY a tie damy co sem hadzu linky robia len reklamu na lacne smejdy tak ako kazdy kto ti odporuca silou mocou napr. notino.sk tak nieco z toho ma za tu reklamu. Radsej si kupim kvalitny drahsi parfum a viem ze mam presne to co chcem nie lacny liehovy mix z eshopu ...

maminka45

Lenze povedzme si ako to je. Ty nakupujes alternativy parfumov nenakupujes originalne parfumy takze myslim ze tu sa celkom niet o com bavit. Silny dlhtrvajuci parfum musi byt kvalitny a najma original aby vydrzal cely den a aby vecer ho clovek na sebe este citil ;)

simca_medova

Ja zbožňujem túto notino. sk/avon/femme-parfemovana-voda-pre-zeny/ to je tak nádherná vôňa, použvam už roky a čudujem sa že ju stále vyrábaju :-) ale je nádherná

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.