Silný, dlhotrvajúci parfém?

jarunna

skusila som to aj ja teda, takto nakupit, pozrela som si cely eshop od hora dolu, nasla som si, co potrebujem a objednala som a za par dni mi to prislo a akoze pozerala som a nechapala, ze ako rychlo to prislo a bolo to bez problemov :))))

diidi

len objednavas? ci si niekedy aj kupujes niekde na predajni alebo tak? tiez by som chcela novy parfum, lebo ten moj uz z poslednych sil si ho davam, uz mam len trosinku na dne, to som dostala asi pred rokom od muza :)

Arian ka

Ja pouzivam tento parfem uz 16 rokov a neviem lepsi najst Ralph Lauren Ralph. Kupujem pravidelne na Notino.sk a aj s Dieslom pre muza.

kamcika

Áno, tak to skús a aspoň to budeš vidieť aký je to rozdiel, to ešte len budeš oči otvárať. To som si istá :)
Ja už dlhšiu dobu, keď niečo potrebujem takéto, že parfum či už sebe alebo niekomu z rodiny, tak ani neváham a len cez net ;)

jarunna

takze napriklad si vezmem parfum ktory som dlho pouzivala a skusim si ho najst kde vsade by som ho mohla cez net kupit a tie ceny pozriem ano? skusim nenapadlo ma to takto riesit ze to by mohlo byt efektivne mozem vediet ako dlho takymto sposobom nakupujete?

olejina

kazda znacka ma ine ceny ale napriklad ja som si kupila parfum na predajni a potom ten isty za rok na internete a teda som ho zohnala podstatne lacnejsi toto by si si podla mna mala porovnat ake su tieto dve ceny aky je tam rozdiel

kamcika

Pri každom parfume je to iná suma, skús si nejaký parfum vybrať a skús si porovnať ceny na jednotlivých eshopoch a uvidíš, ktorá cena je taká najlepšia, ktorá by bola najprijateľnejšia pre teba ;)

jarunna

aj mi viete s tou sumou poradit, ze podla coho by som sa mala orientovat, co by mala byt pre mna dobra cena, aby som sa na to vedela pozriet triezvymi ocami?